zamknij

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies, a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach. Więcej informacji na ten temat znajdziesz  tutaj.

NOLAN N80-8 CLASSIC N-COM 39 integralny kask motocyklowy antracytowo czarno czerwony mat
NOLAN N80-8 CLASSIC N-COM 39 integralny kask motocyklowy antracytowo czarno czerwony mat
NOLAN N80-8 CLASSIC N-COM 39 integralny kask motocyklowy antracytowo czarno czerwony mat
NOLAN N80-8 CLASSIC N-COM 39 integralny kask motocyklowy antracytowo czarno czerwony mat
NOLAN N60-6 SPECIAL 9 integralny kask motocyklowy antracytowy matowy
NOLAN N80-8 CLASSIC N-COM 39 integralny kask motocyklowy antracytowo czarno czerwony mat

NOLAN N80-8 ALLY N-COM 39 integralny kask motocyklowy antracytowo czarno czerwony mat

1 299,00 zł
1 000,23 zł 1 299,00 zł - 23%
Brutto
Integralny kask motocyklowy N80-8 CLASSIC N-COM 39

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 1 299,00 zł

Najniższa cena produktu 1 000,23 zł z dnia 02.12.2023

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Obecnie brak na stanie, zapytaj o dostępność
NOLAN N80-8 N-com39 kask integralny antracyt czarn
Dostępność w stacjonarnych salonach
Wrocław
Niedostępny
Katowice
Niedostępny
Rozmiar :

Ocena :  

Add to Wishlist

Opis

NOLAN N80-8 CLASSIC N-COM to integralny kask motocyklowy wyposażony w wiele innowacyjnych rozwiązań, które zapewniają maksymalne bezpieczeństwo i wygodę podczas jazdy. Kask posiada również wydajny system wentylacyjny Air Booster Technology z wlotami powietrza umieszczonymi głównie w części czołowej, który zapewnia komfort termiczny podczas jazdy w różnych warunkach pogodowych oraz dwa rozmiary skorup dla lepszego dopasowania.

NOLAN N80-8 CLASSIC N-COM to także kask wyposażony w system NERS (Nolan Emergency Release System), który umożliwia usunięcie poduszek policzkowych przez służby ratunkowe za pomocą czerwonych taśm, dzięki czemu łatwiej jest zdjąć kask z głowy poszkodowanego motocyklisty.

Kask wyposażony jest również w duży wizjer odporny na zarysowania, który zapewnia szerokie pole widzenia. Innowacyjny mechanizm wizjera z funkcją Autoseal doszczelnia wizjer oraz pozwala na zwiększenie powierzchni pokrytej przez Pinlock. Dodatkowo, blenda przeciwsłoneczna VPS z filtrem UV 400 zapewnia ochronę przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym.

NOLAN N80-8 CLASSIC N-COM posiada także wyściółkę Clima Comfort wykonaną z przyjaznych dla środowiska materiałów, która pozwala na dopasowanie do kształtu głowy. Kask jest przystosowany do jazdy w okularach, a system LPC umożliwia regulację położenia wyściółki, dzięki czemu można idealnie dopasować kask do swojej głowy.

Kask posiada również zapięcie microlock, które minimalizuje prawdopodobieństwo nieumyślnego otwarcia się zapięcia. System ten składa się z wykonanej z tworzywa wygodnej dźwigni otwierającej oraz drugiej przytrzymującej dźwigni wyposażonej w aluminiowe ząbkowanie. Ząbkowana dźwignia uwalnia mikrometryczny pasek, który może zostać rozpięty tylko poprzez użycie dźwigni otwierającej.

Cechy produktu

Skorupa

 • Dwie skorupy zewnętrzne.
 • Wydajny system wentylacyjny Air Booster Technology, system wlotów powietrza, główny w części czołowej

NERS

 • Kask wyposażony jest w zgłoszony do opatentowania system NERS. (Nolan Emergency Release System). System pozwala służbom ratunkowym na usunięcie poduszek policzkowych przez pociągnięcie przymocowanych do nich czerwonych taśm, co pozwala na zmniejszenie siły potrzebnej do zdjęcia kasku motocyklisty.

Wizjer

 • Duża powierzchnia wizjera odpornego na zarysowania zapewnia szersze pole widzenia, również w poziomie. Zapewniając tym samym maksymalny komfort podczas jazdy i zwiększając bezpieczeństwo. Innowacyjny mechanizm wizjera z funkcją Autoseal, doszczelnia wizjer oraz pozwala na zwiększenie powierzchni pokrytej przez Pinlock. Mechanizm ten redukuje możliwość przypadkowego otwarcia wizjera.
 • Pinlock - wewnętrzna osłona przeciw parowaniu.
 • Blenda przeciwsłoneczna - ochrona przeciwsłoneczna VPS z filtrem UV 400.

Wyściółka Clima Comfort

 • Wnętrze wykonane z przyjaznych dla środowiska materiałów, wykonanych w 100% z nylonu pochodzącego z recyklingu. Wyściółka posiada siateczkową konstrukcję, pozwalającą na dopasowanie do kształtu głowy.
 • Kask przystosowany do jazdy w okularach.
 • System LPC - pozwala na regulację położenia wyściółki, dzięki czemu mamy możliwość idealnego dopasowania.

Zapięcie microlock

 • Zapięcie Microlock1 chronione jest patentem. System ten składa się z wykonanej z tworzywa wygodnej dźwigni otwierającej oraz drugiej przytrzymującej dźwigni wyposażonej w aluminiowe ząbkowanie. Ząbkowana dźwignia uwalnia mikrometryczny pasek. Dzięki temu pasek pod brodą może zostać rozpięty tylko poprzez użycie dźwigni otwierającej.
 • Microlock minimalizuje prawdopodobieństwo nieumyślnego otworzenia się zapięcia.

Szczegóły Produktu

Specyfikacja

Producent/Marka
Nolan
Przeznaczenie
Sport
Kolor
Czarny mat
Kolor
Czerwono-czarny
Kolor
Czarny
Kolor
Szary
Materiał
Lexan
Typ kasku
Integralny
Rodzaj zapięcia
Mikrometryczne
Rodzaj
Unisex
Wyciągana wyściółka
tak
Pinlock w zestawie
tak
Wbudowana blenda przeciwsłoneczna
tak
Miejsce na okulary
tak

Numery referencyjne

ean13
8030635030457

Powiązane produkty

Do góry
Menu
Zamknij
Wózek
Zamknij
Wróć
Konto
Zamknij