zamknij

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies, a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach. Więcej informacji na ten temat znajdziesz  tutaj.

Rękawice motocyklowe off-road motocross enduro atv

Rękawice motocyklowe do off-roadu

Podobno aby nauczyć się poprawnej jazdy na utwardzonej nawierzchni, w pierwszej kolejności powinniśmy nauczyć się jazdy na motocyklu crossowym/enduro. Dlaczego? Ponieważ w ten sposób nauczymy się odpowiednio dozować gaz, przyjmować odpowiednie pozycje, balansować ciałem, poznamy fizykę motocykla, a przede wszystkim nauczymy się jeździć "na nogach". Sama jazda w piasku i błocie to fajna zabawa i fizycznie wyczerpująca aktywność. Techniczne podjazdy, wąskie przesmyki, spadające kamienie. Okoliczności przyrody stawiają przed nami różne wyzwania. Bądź na nie przygotowany/przygotowana. Rękawice motocyklowe, obok ortez, buzerów czy butów motocyklowych, stanowią niezbędny element wyposażenia off-roadowego motocyklisty. Nasze dłonie, oprócz kluczowego elementu jakim jest sterowania motocyklem, są jako pierwsze narażone na kontakt z nieprzyjemnym podłożem czy gałęziami drzew lub krzakami. Powinniśmy zadbać o to aby odpowiednio je zabezpieczyć i aby przejażdżka na crossie czy enduro nie skończyła się na jednorazowym wypadzie. Off-radowe rękawice motocyklowe produkowane są z elastycznych, wytrzymałych materiałów, które zapewnią Ci pełną kontrolę nad maszyną oraz komfort użytkowania. Za bezpieczeństwo odpowiadają protektory, które umieszczone są w newralgicznych miejscach i chronią poszczególne elementy Twojej dłoni aby nic nie zatrzymało Cię podczas pokonywania kolejnych przeszków.

119,00 zł
dostawa 2 dni, poniżej sprawdź dostępność w sklepie stacjonarnym
Rękawice Cross Range to idealne rozwiązanie dla miłośników jazdy na motocyklach enduro, crossie i quadach ATV, zapewniające nie tylko doskonałą przyczepność dzięki zamszowej...
179,00 zł
Obecnie brak na stanie, zapytaj o dostępność
179,00 zł
Obecnie brak na stanie, zapytaj o dostępność
179,00 zł
Obecnie brak na stanie, zapytaj o dostępność
Do góry
Menu
Zamknij
Wózek
Zamknij
Wróć
Konto
Zamknij