zatyczki motocyklowe do uszu alpine
zatyczki motocyklowe do uszu alpine
ALPINE zatyczki/stopery do uszu MotoSafe Race przechowywanie

ALPINE zatyczki/stopery do uszu MotoSafe Race

69,00 zł
Brutto

Najniższa cena produktu 69,00 zł z dnia 18.06.2024

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Dostępny
111.23.111
Dostępność w stacjonarnych salonach
Wrocław
Dostępny
Katowice
Dostępny

Ocena :  

Add to Wishlist

Opis

Zatyczki do uszu / stopery Alpine Race

Podążaj swoją drogą w pełnym komforcie. Dzięki zatyczkom Alpine MotoSafe nawet po dłuższej jeździe na motocyklu, nie rozboli Cię głowa i nie będziesz miał /miała wrażenia szumu w uszach. Stopery Alpine MotoSafe zapobiegają uszkodzeniom słuchu i zmęczeniu, spowodowanym hałasem wytworzonego przez wiatr i opór powietrza.

Czy wiesz, że przy prędkości średnio 120 kilometrów na godzinę głośność w kasku motocyklowym wynosi 98 decybeli? Oznacza to, że już po 7 minutach ryzykujesz trwałe uszkodzenie słuchu. Także zatyczki Alpine MotoSafe pozwolą Ci swobodnie jeździć i nie przejmować się tym, a dodatkowo poprawiają Twój komfort jazdy!

Zatyczki do uszu z filtrem Alpine MotoSafe tłumią szkodliwe dźwięki, jednocześnie zapobiegając uczuciu izolacji. Ruch uliczny, nawigacja, interkom i sam motocykl pozostają wystarczająco słyszalne. Zatyczki do uszu MotoSafe Race są idealne na wycieczki, wakacje i na autostradowe przeloty.
  • Chroni słuch przed hałasem, zmniejsza zmęczenie, chroni przed bólem głowy, który spowodowane jest nieprzerwanym szumem powietrza
  • Dźwięki z zewnątrz, tj.: motocykla, komunikacji i ruchu ulicznego pozostają wystarczająco słyszalne dzięki AlpineAcousticFilters™
  • Idealne dopasowanie dzięki materiałowi AlpineThermoShape ™
  • Odpowiednie tłumienie oraz brak poczucia izolacji
  • Bez silikonu
  • Wielokrotnego użytku
  • W zestawie praktyczny pokrowiec / futerał podróżny

Szczegóły Produktu

Powiązane produkty

Do góry
Menu
Zamknij
Wózek
Zamknij
Wróć
Konto
Zamknij