zamknij

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies, a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach. Więcej informacji na ten temat znajdziesz  tutaj.

S100 Preparat do Czyszczenia Wizjera i Skorupy Kasku motocyklowego 100ml

59,00 zł
Brutto
Insekty i osad ograniczają Twoją widoczność. Wyglądają przy tym paskudnie. Zadbaj o odpowiednią estetykę swoje motocyklowego kasku, a przede wszystkim bezpieczeństwo, zapewniając sobie odpowiednie pole widzenia. Używaj efektywnego środka S100 Visor And Helmet Cleaner 100ml i regularnie dbaj o czystość swojego kasku!
dostawa 2 dni, poniżej sprawdź dostępność w sklepie stacjonarnym
189086
Dostępność w stacjonarnych salonach
Warszawa
Dostępny
Gdańsk
Dostępny
Wrocław
Dostępny
Katowice
Dostępny

Ocena :  

Add to Wishlist
dostawa 2 dni, poniżej sprawdź dostępność w sklepie stacjonarnym

Opis

S100 to niemiecki producent środków do pielęgnacji motocykla i odzieży motocyklowej. Marka regularnie wygrywa testy porównawcze i rankingi konsumenckie, a opinie w internecie na temat chemii motocyklowej S100 nie schodzą poniżej 9/10. Preparaty do czyszczenia S100 słyną z doskonałej jakości i innowacyjności (ponad 40 patentów). Docenisz je także za wyjątkową wydajność.

Zadbaj o estetykę oraz czystość swojego kasku! Jazda w lato po zalesionych terenach to niezwykłe przeżycie, ale również nieprzyjemne doświadczenie dla Twojego wizjera i innych elementów motocyklowej odzieży. Utrzymanie kasku w czystości zapewni nie tylko doskonałą widoczność naniesionej na skorupę grafiki, ale przede wszystkim poprawi widoczność przez wizjer. Jeśli podczas kolejnej podróży chciałbyś go unieść ze względu na niewystarczającą przejrzystość, spotkanie Twoje oka z kamieniem lub większym owadem nie będzie najprzyjemniejszym doświadczeniem. Zachowanie odpowiedniej przejrzystości motocyklowego wizjera w dużym stopniu wpływa na Twoje bezpieczeństwo.

Cechy produktu:

  • Czyści nie zarysowując i nie pozostawiając smug i nieestetycznych śladów ograniczających widoczność
  • Nadaje się do wszystkich typów wizjerów - przezroczystych, przyciemnionych, metalizowanych jak i z anti-fogiem
  • W zestawie znajdziesz dwie ściereczki - mokrą z preparatem oraz suchą
  • Można stosować do czyszczenia reflektorów, szyb motocyklowych oraz lusterek


Zastosowanie:

Do wizjerów oraz skorupy kasku, reflektorów i szyb.

Jak stosować:

Nanieś preparat na element czyszczony, wytrzyj go i gotowe. W przypadku zwiększonego zabrudzenia pozostaw preparat na około 1 minutę. Po tym czasie zetrzyj brud dołączoną ściereczką. Pamiętaj by obracać ściereczkę podczas wycierania. Tarcie pozostałościami insektów może spowodować zarysowania na powierzchni czyszczonej. Ściereczkę można prac w temperaturze 60°C.

Szczegóły Produktu

Powiązane produkty

Do góry
Menu
Zamknij
Wózek
Zamknij
Wróć
Konto
Zamknij