zamknij

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies, a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach. Więcej informacji na ten temat znajdziesz  tutaj.

smycz do zatyczek trzymanie na szyi wypadające stopery z uszu
smycz do zatyczek trzymanie na szyi wypadające stopery z uszu
ALPINE uchwyt na zatyczki do uszu
alpine sznurek na zatyczki do uszu alpine
uchwyt smycz sznurek do trzymania zatyczek uszu alpine
ALPINE uchwyt na zatyczki do uszu

ALPINE uchwyt na zatyczki do uszu

15,00 zł
Brutto
Jeśli często wkładasz i wyjmujesz zatyczki do uszu Alpine , praktyczne może być przymocowanie ich do sznurka. Firma Alpine opracowała przydatny przewód, który można kupić osobno. Przewód z łatwością przyczepia się do zatyczek do uszu . Ponieważ przewód jest przymocowany z boku filtra, filtr nie jest zamknięty i nie wpływa na jego działanie. Sznurek jest produktem ekskluzywnym firmy Alpine. Cienki, czarny i elastyczny przewód jest elegancki w swojej prostocie i łatwy do przechowywania

Najniższa cena produktu 11,55 zł z dnia 08.12.2023

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Dostępny
128.12.926
Dostępność w stacjonarnych salonach
Wrocław
Dostępny
Katowice
Dostępny

Ocena :  

Add to Wishlist

Opis

Używasz stoperów do uszu ALPINE podczas jazdy na motocyklu aby chronić swój słuch i uniknąć bólu głowy? Bardzo dobrze! Spraw by te podróże były jeszcze przyjemniejsze. Nie musisz chować zatyczek cały czas do pokrowca gdy je wyjmujesz z uszu. Ze względu na możliwość zabrudzenia nie wkładaj ich do kieszeni czy schowków. Wyjmij stopery z uszu i za pomocą dedykowanego uchwytu - pozostaną zawsze w zasięgu ręki.

Szczegóły Produktu

Powiązane produkty

Do góry
Menu
Zamknij
Wózek
Zamknij
Wróć
Konto
Zamknij