Koszty logistyczne przesyłek

KOSZTY TRANSPORTU

Cennik i zasady wysyłek w sklepie https://motoklan.pl

Przy płatności przelewem

Wysyłka firmą kurierską DPD

» Zamówienie do 199,99 zł – koszt wysyłki 15 zł.

» Zamówienie powyżej 200 zł – Koszt wysyłki wynosi 0 zł (sprzedający pokrywa wszelkie koszty logistyczne dostarczenia przesyłki).

Przy płatności przy odbiorze (pobranie)

Wysyłka firmą kurierską DPD

» Zamówienie do 199,99 zł – koszt wysyłki 20 zł.

» Zamówienie powyżej 200 zł – Koszt wysyłki wynosi 0 zł (sprzedający pokrywa wszelkie koszty logistyczne dostarczenia przesyłki).

Przy płatności przelewem

Wysyłka Paczkomaty Inpost

» Zamówienie do 199,99 zł – koszt wysyłki 11,50 zł.

» Zamówienie powyżej 200 zł – Koszt wysyłki wynosi 0 zł (sprzedający pokrywa wszelkie koszty logistyczne dostarczenia przesyłki).

Przy płatności przy odbiorze (pobranie)

Wysyłka Paczkomaty Inpost

» Zamówienie do 199,99 zł – koszt wysyłki 11,84 zł plus 1,6% wartości zamówienia ( maksymalna kwota płatności to 19,84 PLN)

» Zamówienie powyżej 200 zł – Koszt wysyłki wynosi 0 zł (sprzedający pokrywa wszelkie koszty logistyczne dostarczenia przesyłki).

W przypadku wysyłek Paczkomatami Inpost czas doręczenia przesyłki wynosi do 2 dni roboczych. W przesyłkach wysyłamy jedynie przedmioty drobne, których sumaryczna waga nie przekracza 10 kilogramów.

Przy płatności ratalnej:

» Zamówienie z opcją zapłaty w ratach możemy zrealizować za pośrednictwem systemu płatności internetowych Raty Santander. Płatności ratalne uruchamiane są dla zamówień o kwotach powyżej 300 złotych, w tym przypadku koszty obsługi logistycznej kształtują się identycznie jak dla zamówień składanych z deklaracją płatności przelewem.

» Każda wysyłana przez nas paczka jest ubezpieczona do pełnej wartości.

POUCZENIE O ODSTĄPIENIU OD UMOWY - ZWROCIE TOWARU - WYMIANIE TOWARU

Mają Państwo prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. W tym samym okresie mogą Państwo wystąpić z chęcią wymiany towaru na innych (inny rozmiar, inny model).

Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia w przypadku umowy zobowiązującej do przeniesienia własności rzeczy (np. umowy sprzedaży, umowy dostawy lub umowy o dzieło będące rzeczą ruchomą): „w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy.”;

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą, faksem lub pocztą elektroniczną). Poniżej przedstawiamy kompletne dane adresowe: Sklep motocyklowy MotoKlan Wrocław, ul. Legnicka 44, 53-674 Wrocław, e-mail: sklep@motoklan.pl telefon +48 575 665 225

Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe. Mogą Państwo również wypełnić i przesłać formularz odstąpienia od umowy lub jakiekolwiek inne jednoznaczne oświadczenie drogą elektroniczną na naszej stronie internetowej https://motoklan.pl. Jeżeli skorzystają Państwo z tej możliwości, prześlemy Państwu niezwłocznie potwierdzenie otrzymania informacji o odstąpieniu od umowy na trwałym nośniku (na przykład pocztą elektroniczną).”

Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

Skutki odstąpienia od umowy. W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

Jeżeli konsument otrzymał rzeczy w związku z umową: Prosimy odesłać lub przekazać nam rzecz na adres Sklep motocyklowy MotoKlan Wrocław, ul. Legnicka 44, 53-674 Wrocław, niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 14 dni.

Jeżeli, w przypadku umów zawieranych poza lokalem przedsiębiorstwa, rzecz ze względu na swój charakter nie może zostać w zwykły sposób odesłana pocztą, a dostarczono ją do miejsca zamieszkania konsumenta w chwili zawarcia umowy: „Odbioru rzeczy dokonamy na nasz koszt”.

Odpowiadamy tylko za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

Wymiana towaru zachowuje procedury odstąpienia od umowy. Po zwrocie towaru środki za produkt i ewentualny transport przechodzą na saldo Klienta. Jeżeli kolejny zamówiony produkt posiada wartość wyższą od zwracanego, różnicę należy dopłacić przelewem bankowym lub uiścić płatność przy odbiorze. W przypadku jeśli wartość produktu będzie niższa, Sprzedający zwróci Kupującemu różnice w przeciągu 14 dni od dostarczenia zwracanego towaru.

Do góry
Menu
Zamknij
Wózek
Zamknij
Wróć
Konto
Zamknij