• Promocja

SCHUBERTH C3 BASIC GLOSSY BLACK Kask motocyklowy szczękowy czarny

Wysokie parametry aerodynamiczne. C3 Basic to nowa generacja szczękowych kasków. Spośród pozostałych kasków "flip-up" wyróżnia się bardzo dobrą aerodynamiką i poprawnymi parametrami podczas jezdne. Kask był testowany w tunelu aerodynamicznym Schuberth, co sprawia, że ​turstyczna jazda w C3 Basic jest prawdziwą przyjemnością.

1 274,00 zł - 25%
1 699,00 zł
Brutto
Rozmiar
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

  • Bezpłatny odbiór osobisty w naszych salonach firmowych. Bezpłatny odbiór osobisty w naszych salonach firmowych.
  • Szeroka oferta produktów oraz bezproblemowa realizacja zamówień. Szeroka oferta produktów oraz bezproblemowa realizacja zamówień.
  • 14 dni na odstąpienie od umowy bez podania przyczyny. 14 dni na odstąpienie od umowy bez podania przyczyny.

Kask szczękowy Schuberth C3 Basic

 

AERODYNAMIKA

Wysokie parametry aerodynamiczne. C3 Basic to nowa generacja szczękowych kasków. Spośród pozostałych kasków "flip-up" wyróżnia się bardzo dobrą aerodynamiką i poprawnymi parametrami podczas jezdne. Kask był testowany w tunelu aerodynamicznym Schuberth, co sprawia, że ​turstyczna jazda w C3 Basic jest prawdziwą przyjemnością.

- Aerodynamiczny kształt 

- Stabilny kierunkowo

- Bez tendencji do obrotu

- Bez zawirowań i drgania

 

AKUSTYKA

Wszystkie wyścigowe i motocyklowe kaski Schuberth są opracowywane i optymalizowane w warunkach naukowych w tunelu aerodynamicznym Schubertha. Ze względu na swoje wybitne cechy aero-akustyczne C3 Basic jest idealnym kaskiem do motocyklowe turystyki. Niezwykle cichy dzięki zintegrowanemu wyciszającemu kołnierzowi. 84 dB (A) przy 100 km na godzinę (przy zamkniętych wlotach). Zasada bezpieczeństwa: zmniejszony poziom hałasu wspomaga koncentrację kierowcy.

- Poziom hałasu można obniżyć montując wyższą szybę lub deflektor w motocyklu 

- Tylko 82 dB (A) przy 100 km na godzinę ( na motocyklu bez owiewki )

- W zależności od wysokości, postawy motocyklisty podczas jazdy, zamontowanej szyby, dopasowania kasku, różnic w anatomii głowy, szyi i ramion poziom hałasu może ulec pogorszeniu.

- Aby poprawić aerodynamikę kasku zaleca się zmianę położenia przedniej szyby i uszczelnienie otworu w dolnej części kasku (między skorupą a szyją używając np. kołnierza)

 

WENTYLACJA

C3 Basic posiada skuteczny i wydajny system wentylacji, który potrafi przetoczyć do siedmiu litrów świeżego powietrza na sekundę, podczas jazdy z prędkością 100 km / h.

- Wyciąg wentylacji w kołnierzu 

- Regulowany wlot powietrza w cześci czołowej

- Regulowany wlot powietrza przy szczęce 

 

W niskich temperaturach często zdarza się, że jeździmy z zamkniętym dopływem powietrza kiedy strefa szyji motocyklisty zostaje dodatkowo uszczelniona przez bluzy, szaliki i apaszki. 

- Stężenie dwutlenku węgla wewnątrz kasku jest głównym kryterium bezpieczeństwa aby zapobiec występowaniu objawów zmęczenia i rozrzedzenie powietrza do oddychania . 

- Brak negatywnych skutków dla zdrowia jest osiągnięte kiedy stężenie CO2 wynosi poniżej 3,5% . 

- Maksymalny poziom stężenia CO2 w miejscu pracy wynosi 0,5 % 

- Nawet wtedy, gdy strefa karku jest uszczelniona przez bluzy, szaliki i apaszki, C3 Basic gwarantuje stężenie CO2 poniżej granicy 0,5% od prędkości ok. 30 kilometrów na godzinę 

- W przypadkach, gdy kask jest całkowicie uszczelniony wentylacja powinna być otwarta, ze względów bezpieczeństwa, gdy stoimy na biegu jałowym lub przemieszczamy się w wolnym tempie.

schuberth gwarancja

BEZPIECZEŃSTWO

System Anti -Roll -Off A.R.O.S. System opracowany specjalnie przez Schubertha, traktowany jest jako element bezpieczeństwa w każdym motocyklowym kasku Schubertha. Gwarantuje, pod warunkiem prawidłowego zapięcia paska podbródkowego, że kask nie może obracać się z tyłu głowy, a ryzyko kontaktu pomiędzy częścią podbródka kasku i podbródka lub szyi motocyklisty jest zminimalizowane ze względu na mały kąt pochylenia. Zetknięcie kasku z klatką piersiowej z kaskiem w wyniku wypadku jest ograniczone.

 

SKORUPA

Zewnętrzna powłoka C3 Basic łączy aerodynamicznie kształty - odpowiednie do szybkiej jazdy - z doskonałą ochroną. Materiał skorupy: S.T.R.O.N.G. z włokna węglowego. Nowa technologia skorupy kasku Schuberth gwarantuje niską wagę. Włókno szklane z dodatkiem żywicy poddane sprężaniu w próżni pod ciśnieniem tworzy skorupę kasku, która jest wyjątkowo stabilna.

- Wykonana ze specjalnie zoptymalizowanej pianki EPS 

- Wykorzystywana wyłącznie przez Schuberth 

- Modułowa budowa pozwala na kompleksową, optymalną amortyzację

 

Innowacyjne wnętrze C3 Basic jest wybitne ze względu na doskonałe dopasowanie i zoptymalizowany system wentylacji.

- Wnętrze z materiału COOLMAX® , wyjmowane i zdolne do prania. 

- Zoptymalizowane dopasowanie 

- Regulowane wentylacje zapewniają skuteczną wentylację (lato/zima) 

- Anty-alergiczne 

- Przeciwbakteryjne 

- Ręczne pranie do 30 ° C 

- Wymienne wkładki policzkowe

schuberth rozmiary

4247714360/S
1 Przedmiot

Opis

Rodzaj
Unisex
Producent/Marka
Schuberth
Kolor
Czarny
Typ kasku
Szczękowy

Specyficzne kody

ean13
4017765074661
SymbolProduktDostępność
4247714360/SSCHUBERTH C3 BASIC GLOSSY BLACK Kask motocyklowy szczękowy czarny Rozmiar: S Gdańsk: 3-7 dni
Wrocław: dostępne
Katowice: 3-7 dni
Lubin: 3-7 dni
Poznań: 3-7 dni