zatyczki ochrona słuchu stopery motocyklowe motosafe tour
zatyczki ochrona słuchu stopery motocyklowe motosafe tour
ALPINE zatyczki stopery do uszu MotoSafe Tour właściwości porównanie

ALPINE zatyczki/stopery do uszu MotoSafe Tour

69,00 zł
Brutto
Zatyczki do uszu dla motocyklistów. Ogranicz szkodliwy hałas i skup się na jeździe. Stopery, dzięki którym usłyszysz tylko najważniejsze dźwięki.

Najniższa cena produktu 69,00 zł z dnia 13.06.2024

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Obecnie brak na stanie, zapytaj o dostępność
111.23.110
Dostępność w stacjonarnych salonach
Wrocław
Niedostępny
Katowice
Niedostępny

Ocena :  

Add to Wishlist

Opis

Zatyczki do uszu / stopery Alpine Tour

Podążaj swoją drogą w pełnym komforcie. Dzięki zatyczkom Alpine MotoSafe nawet po dłuższej jeździe na motocyklu, nie rozboli Cię głowa i nie będziesz miał /miała wrażenia szumu w uszach. Stopery Alpine MotoSafe zapobiegają uszkodzeniom słuchu i zmęczeniu, spowodowanym hałasem wytworzonego przez wiatr i opór powietrza.

Czy wiesz, że przy prędkości średnio 120 kilometrów na godzinę głośność w kasku motocyklowym wynosi 98 decybeli? Oznacza to, że już po 7 minutach ryzykujesz trwałe uszkodzenie słuchu. Także zatyczki Alpine MotoSafe pozwolą Ci swobodnie jeździć i nie przejmować się tym, a dodatkowo poprawiają Twój komfort jazdy!

Zatyczki do uszu z filtrem Alpine MotoSafe tłumią szkodliwe dźwięki, jednocześnie zapobiegając uczuciu izolacji. Ruch uliczny, nawigacja, interkom i sam motocykl pozostają wystarczająco słyszalne. Zatyczki do uszu MotoSafe Tour są idealne na wycieczki, wakacje i na autostradowe przeloty.

Szczegóły Produktu

Powiązane produkty

Do góry
Menu
Zamknij
Wózek
Zamknij
Wróć
Konto
Zamknij