zamknij

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies, a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach. Więcej informacji na ten temat znajdziesz  tutaj.

zatyczki ochrona słuchu stopery motocyklowe motosafe tour
zatyczki ochrona słuchu stopery motocyklowe motosafe tour
ALPINE zatyczki stopery do uszu MotoSafe Tour właściwości porównanie

ALPINE zatyczki/stopery do uszu MotoSafe Tour

69,00 zł
Brutto
Zatyczki do uszu dla motocyklistów. Ogranicz szkodliwy hałas i skup się na jeździe. Stopery, dzięki którym usłyszysz tylko najważniejsze dźwięki.

Najniższa cena produktu 53,13 zł z dnia 08.12.2023

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Dostępny
111.23.110
Dostępność w stacjonarnych salonach
Wrocław
Dostępny
Katowice
Dostępny

Ocena :  

Add to Wishlist

Opis

Zatyczki do uszu / stopery Alpine Tour

Podążaj swoją drogą w pełnym komforcie. Dzięki zatyczkom Alpine MotoSafe nawet po dłuższej jeździe na motocyklu, nie rozboli Cię głowa i nie będziesz miał /miała wrażenia szumu w uszach. Stopery Alpine MotoSafe zapobiegają uszkodzeniom słuchu i zmęczeniu, spowodowanym hałasem wytworzonego przez wiatr i opór powietrza.

Czy wiesz, że przy prędkości średnio 120 kilometrów na godzinę głośność w kasku motocyklowym wynosi 98 decybeli? Oznacza to, że już po 7 minutach ryzykujesz trwałe uszkodzenie słuchu. Także zatyczki Alpine MotoSafe pozwolą Ci swobodnie jeździć i nie przejmować się tym, a dodatkowo poprawiają Twój komfort jazdy!

Zatyczki do uszu z filtrem Alpine MotoSafe tłumią szkodliwe dźwięki, jednocześnie zapobiegając uczuciu izolacji. Ruch uliczny, nawigacja, interkom i sam motocykl pozostają wystarczająco słyszalne. Zatyczki do uszu MotoSafe Tour są idealne na wycieczki, wakacje i na autostradowe przeloty.

Szczegóły Produktu

Powiązane produkty

Do góry
Menu
Zamknij
Wózek
Zamknij
Wróć
Konto
Zamknij