SPIDI Legbag V118 Torba na udo 1.5 LITRA
SPIDI Legbag V118 Torba na udo 1.5 LITRA

SPIDI Legbag V118 Torba na udo 3 LITRY

179,00 zł
Brutto
SPIDI Legbag Black – praktyczna torba na udo / nerka o pojemności 3 litrów. Lekka (ok. 0,6 kg), wykonana z wytrzymałego poliestru, z wodoodpornym zamkiem, karabińczykiem wewnątrz, siatkową przegrodą i elementami odblaskowymi. Idealna na klucze, telefon, portfel, narzędzia i drobiazgi podczas jazdy motocyklem. Można nosić na udzie, biodrze lub jako saszetkę ręczną po zdjęciu pasków.

Najniższa cena produktu 179,00 zł z dnia 16.03.2026

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Obecnie brak na stanie, zapytaj o dostępność
V118K3
Dostępność w stacjonarnych salonach
Wrocław
Niedostępny

Ocena :  

Add to Wishlist

Opis

Torba na udo / nerka SPIDI Legbag Black V118-026 – 3 litry

Czarna, kompaktowa i bardzo praktyczna saszetka stworzona z myślą o motocyklistach.

SPIDI Legbag Black to idealne rozwiązanie, gdy potrzebujesz mieć najważniejsze rzeczy zawsze pod ręką, a jednocześnie nie chcesz zabierać dużej torby. Dzięki pojemności 3 litrów pomieści telefon, klucze, portfel, dokumenty, paczkę chusteczek, powerbank, drobne narzędzia czy przekąski – wszystko, co przydaje się podczas codziennych dojazdów lub krótkich tras.

Najważniejsze cechy:

  • Średnia waga zaledwie 0,6 kg → praktycznie nieodczuwalna na udzie czy biodrze
  • Solidna, wysokiej wytrzymałości tkanina poliestrowa – odporna na przetarcia i codzienne użytkowanie
  • Zamek błyskawiczny zabezpieczony przed przeciekaniem – cenne rzeczy pozostają suche nawet w lekkim deszczu
  • Wewnętrzna kieszeń zamykana na zamek + wydzielona siatkowa przegroda – doskonała organizacja drobiazgów
  • Karabińczyk przymocowany wewnątrz – klucze, breloczek czy pendrive zawsze w jednym miejscu
  • Elementy odblaskowe – znacznie zwiększają widoczność po zmroku i przy słabym oświetleniu
  • Możliwość noszenia na udzie, na biodrze lub jako mała nerka

Czarna, minimalistyczna stylistyka świetnie komponuje się z każdą kurtką i spodniami motocyklowymi. Prosta, ale przemyślana konstrukcja, która od lat cieszy się uznaniem wśród motocyklistów ceniących funkcjonalność bez zbędnego balastu.

SPIDI Legbag Black 3 l – mała torba, która robi wielką robotę.

Szczegóły Produktu

Specyfikacja

Producent/Marka
Spidi
Przeznaczenie
Miasto
Kolor
Czerwony
Materiał
Poliester
Rodzaj
Unisex

Powiązane produkty

Do góry
Menu
Zamknij
Wózek
Zamknij
Wróć
Konto
Zamknij