SENA SMH5 Uniwersalny interkom motocyklowy BLUETOOTH 3.0 DO 400M
SENA SMH5 Uniwersalny interkom motocyklowy BLUETOOTH 3.0 DO 400M
SENA Uniwersalny interkom motocyklowy SMH5

SENA SMH5 Uniwersalny interkom motocyklowy BLUETOOTH 3.0 DO 400M

399,00 zł
Brutto
SENA to południowo-koreański producent zaawansowanych technologicznie urządzeń Bluetooth oraz oprogramowania, spotykanych w prawie każdej dziedzinie naszego życia. SENA jest zarówno dostawcą finalnych produktów dla końcowych klientów jak i również półfabrykatów dla przemysłu. Podziel się swoją muzyką, podziel się doświadczeniem.

Najniższa cena produktu 399,00 zł z dnia 14.04.2024

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Obecnie brak na stanie, zapytaj o dostępność
SMH5-10
Dostępność w stacjonarnych salonach
Wrocław
Niedostępny
Katowice
Niedostępny

Ocena :  

Add to Wishlist

Opis

SENA SMH5 to bezprzewodowy interkom motocyklowy wyposażony w technologię Bluetooth 3.0, umożliwiający bardzo szybki transfer dźwięku. Interkom ten jest kompatybilny z telefonami komórkowymi oraz łączenia z nawigacją GPS oraz z dodatkowymi trzema interkomami SENA, co umożliwia wybór rozmówcy.

SENA SMH5 pozwala na powiązanie wielu urządzeń Bluetooth jednocześnie, w tym dwóch telefonów komórkowych. Interkom umożliwia indywidualną regulację głośności dla każdego źródła dźwięku, a obsługa urządzenia jest łatwa i intuicyjna dzięki poręcznemu przyciskowi Jog Dial (Patent) oraz głosowym komunikatom.

Interkom SENA SMH5 zapewnia krystalicznie czysty i naturalny dźwięk dzięki wzmacniaczowi sygnału dźwiękowego oraz automatycznej korekcji szumów. Urządzenie jest wodoodporne, dzięki czemu można go używać w czasie niepogody. Zasięg interkomu wynosi do 400 metrów (430 stóp), a czas rozmowy wynosi do 8 godzin, a czas czuwania do 7 dni. Bateria litowo-polimerowa ładowana jest w ciągu 2,5 godziny.

Interkom SENA SMH5 posiada możliwość jednoczesnego używania intercomu oraz ładowania z gniazdka zapalniczki podczas podróży. Urządzenie umożliwia darmowe aktualizowanie oprogramowania ze strony producenta oraz łączenie z interkomami innych producentów. Gwarancja na interkom wynosi 2 lata.

Ważne jest, aby korzystać tylko z ładowarek USB o napięciu 5V, gdyż interkomy SENA nie są kompatybilne z mocniejszymi ładowarkami. Ładowarka USB innej firmy może być używana z produktami SENA, tylko jeśli ta ładowarka jest zatwierdzona przez FCC, CE, IC lub inne lokalnie zatwierdzone agencje, które Sena akceptuje. W przeciwnym razie korzystanie z niezatwierdzonej ładowarki może prowadzić do pożaru, wybuchu, wycieku lub innych zagrożeń oraz zmniejszyć żywotność lub wydajność baterii. Należy pamiętać, że większość nawigacji samochodowych nie ma opcji łączenia się z interkomem, co może skutkować sytuacją, w której interkom SENA nie połączy się

Szczegóły Produktu

Specyfikacja

Producent/Marka
Sena

Powiązane produkty

Do góry
Menu
Zamknij
Wózek
Zamknij
Wróć
Konto
Zamknij