SENA 50R QUANTUM zestaw 2 interkomów motocyklowych MESH 2.0 BLUETOOTH 5.0

2 559,00 zł
Brutto
Sena 50R to wysoce zaawansowany interkom motocyklowy, który oferuje bezprecedensowy poziom komunikacji i jakości dźwięku. Dzięki technologii Mesh 2.0, trzem trybom interkomu, dźwiękowi Harman Kardon, poleceniom głosowym, szybkiemu ładowaniu i automatycznym aktualizacjom oprogramowania, 50R jest idealnym towarzyszem każdej motocyklowej przygody.

Najniższa cena produktu 429,00 zł z dnia 05.07.2024

Obecnie brak na stanie, zapytaj o dostępność
50R-02D
Dostępność w stacjonarnych salonach
Wrocław
Niedostępny
Katowice
Niedostępny

Ocena :  

Add to Wishlist

Opis

WYZNACZA NOWE STANDARDY

Model 50R łączy w sobie zaawansowaną technologię Sena Mesh i najwyższej jakości dźwięk firmy Harman Kardon w niskoprofilowej, eleganckiej, a jednocześnie wytrzymałej konstrukcji. Przetestowane i sprawdzone przez ponad 100 zawodników i pracowników w dziczy Nowej Zelandii podczas Międzynarodowych Zawodów. GS Trophy 2020, 50R kontynuuje długą tradycję Seny w zakresie Advancing Adventure. Dzięki potężnym możliwościom audio, wytrzymałości i technologii na najwyższym poziomie, forma i funkcja 50R łączą się, ustanawiając nowy standard komunikacji motocyklowej.

MESH ZDEFINIOWANY NA NOWO

Opatentowany przez firmę Sena Mesh Intercom™ zapewnia solidny poziom niezawodnych połączeń interkomowych i inteligentne zarządzanie routingiem w adaptacyjnej i autonomicznej sieci komunikacyjnej. Innowacyjny system podpowiedzi i odpowiedzi pomiędzy zestawami słuchawkowymi Sena Mesh zaowocował oszałamiającym wzrostem o 80% większej ilości danych przesyłanych w trudnych i wymagających warunkach, zapewniając doskonałą jakość dźwięku interkomu i solidne połączenie. Co więcej, wymiana informacji pomiędzy podłączonymi urządzeniami odbywa się w czasie rzeczywistym z zawrotną szybkością, co pozwala technologii Sena Mesh na natychmiastową ocenę optymalnej ścieżki dostarczania wiadomości do wszystkich uczestników sieci.

Sprawdzony w najbardziej wymagających scenariuszach, Mesh Intercom™ zapewnia bezprecedensowy poziom solidnej niezawodności flagowym interkomom dla pasażerów Sena.

JEDNA JEDNOSTKA, TRZY TRYBY INTERKOMU

50R oferuje trzy różne tryby interkomu: interkom grupowy Mesh, wielokanałowy interkom z otwartą siatką i interkom Bluetooth.

Dzięki Group Mesh utworzysz pojedynczą, prywatną grupę, która obsługuje do 24 uczestników na dystansie do 8 km (min. 6 zawodników w odstępach co 1 mi / 1,6 km)! Użytkownicy są zapraszani do Group Mesh, co zapewnia dodatkową kontrolę i prywatność.

Multi-Channel Open Mesh umożliwia komunikację z praktycznie każdym uczestnikiem sieci Mesh w promieniu do 8 km. Open Mesh oferuje także opcje wielokanałowe, co jest nowością w branży! Dzięki dziewięciu dostępnym kanałom możesz przełączyć się na nową częstotliwość rozmów z różnymi grupami jeźdźców w ramach większej grupy Open Mesh.

Wreszcie, tradycyjny tryb interkomu Bluetooth uzupełnia trzecią opcję komunikacji. Wszyscy jeźdźcy i ich stale zmieniające się scenariusze jazdy z pewnością skorzystają z niesamowitej elastyczności i technologii zastosowanych w trybach interkomu 50R Mesh i Bluetooth.

PREMIUM / ZASILANIE / AUDIO

Interkom motocyklowy Sena 50R oferuje teraz jeszcze bardziej imponującą jakość dźwięku dzięki technologii SOUND BY Harman Kardon. Zarówno głośniki, jak i mikrofon zostały stworzone we współpracy z ekspertami ds. dźwięku z firmy Harman Kardon, aby zapewnić światowej klasy dźwięk dla jednego z najlepszych urządzeń komunikacyjnych Sena. Profesjonalnie wykonane głośniki i zupełnie nowy mikrofon pozwalają 50R zapewnić niezrównane wrażenia dźwiękowe w kasku. Głośniki wysyłają krystalicznie czysty dźwięk do uszu rowerzystów, a mikrofon z nowo zaprojektowanym czujnikiem zapewnia niezawodne działanie komunikacji głosowej podczas jazdy.

ROZSZERZONE POLECENIA GŁOSOWE DLA WIĘKSZEJ KONTROLI

Przejmij kontrolę nad 50R bez kiwnięcia palcem. Polecenia głosowe umożliwiają sterowanie interkomem 50R bez użycia rąk i obsługę wybranych funkcji, w tym wchodzenie do Open Mesh lub odbieranie połączeń telefonicznych. Po prostu wypowiedz polecenie, a 50R zrobi to za Ciebie. Urządzenie 50R obsługuje wielojęzyczne polecenia głosowe, reagując na osiem różnych języków, w tym angielski, francuski, niemiecki, hiszpański, włoski, chiński, japoński i rosyjski.

Najpotężniejszym ulepszeniem poleceń głosowych 50R jest nowy, bezpośredni dostęp do Google lub Siri bez użycia rąk za pośrednictwem smartfona! „Hej, Siri, proszę o wskazówki dojazdu do najbliższego hotelu!” „Hej, Google, jaka jest dzisiaj prognoza pogody dla Sturgis?” Żadnych przycisków, żadnych innych poleceń wstępnych. 50R łączy się ze wszystkim, co mają do zaoferowania Asystent Google i Siri firmy Apple... a wszystko to podczas jazdy autostradą! Uzyskaj dostęp do numerów telefonów, aplikacji muzycznych, a nawet zapytaj o drogę do największego na świecie kłębka sznurka (nawiasem mówiąc, znajduje się on w Cawker City w stanie Kalifornia)! Jazda w trybie Connected nie może być łatwiejsza.

SZYBKIE ŁADOWANIE I AUTOMATYCZNIE AKTUALIZOWANE

Słaba moc 50R? Dzięki nowemu akumulatorowi o dużej gęstości i ulepszeniom technicznym funkcji szybkiego ładowania, 50R będzie ładował się o 30% szybciej niż poprzednie modele szybkiego ładowania! Podłącz go na zaledwie 20 minut, a uzyskasz 3,5 godziny pracy z interkomem Mesh Intercom™ lub 6 godzin pracy interkomu Bluetooth. Pełne naładowanie urządzenia następuje w ciągu zaledwie godziny i zapewnia 8 godzin komunikacji Mesh lub 13 godzin rozmów przez interkom Bluetooth! Dołączony adapter Wi-Fi pełni podwójną funkcję: ładuje urządzenie 50R i zapewnia automatyczne aktualizacje oprogramowania sprzętowego za pośrednictwem sieci bezprzewodowej. Przesyłanie wszystkich najnowszych aktualizacji oprogramowania sprzętowego do zestawu słuchawkowego Sena nigdy nie było łatwiejsze!

OGÓLNA SPECYFIKACJA

Wymiary:

- Moduł główny: 97 mm x 48 mm x 27 mm (3,8 cala x 1,8 cala x 1,0 cala)

- Przetwornik głośnika: 40 mm — grubość 7,2 mm

- Mikrofon na wysięgniku: długość 150 mm

- Przewód pomiędzy głośnikami: długość 555 mm

Waga:

- Moduł główny: 65 g (2,29 uncji)

Temperatura pracy: -10°C – 55°C (14°F – 131°F)

MESH

Technologia Mesh Intercom™

BLUETOOTH

Bluetooth 5.0

Profil zestawu słuchawkowego (HSP)

Profil głośnomówiący (HFP)

Zaawansowany profil dystrybucji dźwięku (A2DP)

Profil zdalnego sterowania audio-wideo (AVRCP)

INTERKOM

Odległość robocza:

- Interkom Bluetooth: do 2 km (1,2 mil) w otwartym terenie

- Mesh Intercom™: do 2 km (1,2 mil)* w otwartym terenie

*Może rozciągać się do 8 km (5 mil) pomiędzy co najmniej 6 jeźdźcami

Obsługuje do:

- Interkom Bluetooth: 4 motocyklistów

- Interkom Open Mesh: praktycznie nieograniczony

- Interkom grupowy Mesh: 24 motocyklistów

Obsługuje kanały:

- Interkom Open Mesh: 9 kanałów

RADIO FM

Specyfikacje częstotliwości radiowej: 76 – 108 MHz

Pamięć 10 zaprogramowanych stacji

AUDIO

Redukcja hałasu: Zaawansowana kontrola hałasu™

Kodek: Wbudowany kodek SBC

Wysokiej jakości głośniki i mikrofon z dźwiękiem firmy Harman Kardon

BATERIA

Rozmowa:

- Domofon Bluetooth: do 13 godzin

- Mesh Intercom™: do 8 godzin

Czas ładowania: 2,5 godziny

Szybkie ładowanie: 20 minut ładowania równa się 6 godzinom interkomu Bluetooth lub 3,5 godzinom interkomu Mesh

Temperatura ładowania: 0°C – 45°C (32°F – 113°F)

Typ: bateria litowo-polimerowa

CERTYFIKATY

CE, FCC, IC

Szczegóły Produktu

Specyfikacja

Producent/Marka
Sena

Powiązane produkty

Do góry
Menu
Zamknij
Wózek
Zamknij
Wróć
Konto
Zamknij