SCHUBERTH R2 ENFORCER RED Kask motocyklowy integralny czerwony
SCHUBERTH R2 ENFORCER RED Kask motocyklowy integralny czerwony
SCHUBERTH R2 ENFORCER RED Kask motocyklowy integralny czerwony

SCHUBERTH R2 ENFORCER RED Kask motocyklowy integralny czerwony

2 149,00 zł
1 504,30 zł 2 149,00 zł - 30%
Brutto
Kask integralny R2 Maksymalnie pomniejszony. Istota jazdy na motocyklu. Nowy R2 pasuje na każdą głowę i do każdego motocykla. Naked, roadster, sportowo-turystyczny czy wyścigowy – R2 jest idealny do każdego z nich. Perfekcjonistyczny. Wielofunkcyjny. Nowoczesny. Klasyczny kask typu full-face o nowoczesnej konstrukcji łączy świetny wygląd z zaawansowaną technologią Schuberth, oferującą maksymalne bezpieczeństwo.

Najniższa cena produktu 1 504,30 zł z dnia 16.06.2024

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Ostatnie sztuki w magazynie
SCHUBERTH R2 Enforcer kask integralny czerwony
Dostępność w stacjonarnych salonach
Wrocław
Niedostępny
Katowice
Dostępny
Rozmiar :

Ocena :  

Add to Wishlist

Opis

Kask integralny R2

Maksymalnie pomniejszony. Istota jazdy na motocyklu.

Nowy R2 pasuje na każdą głowę i do każdego motocykla. Naked, roadster, sportowo-turystyczny czy wyścigowy – R2 jest idealny do każdego z nich.

Perfekcjonistyczny. Wielofunkcyjny. Nowoczesny. Klasyczny kask typu full-face o nowoczesnej konstrukcji łączy świetny wygląd z zaawansowaną technologią Schuberth, oferującą maksymalne bezpieczeństwo.

Kask motocyklowy typu full-face – w pełni wyposażony.

  • Zintegrowana antena, fabrycznie wbudowane głośniki i mikrofon zostały idealnie zaprojektowane dla nowego systemu komunikacji SC1

  • Wszystko dla najwyższego komfortu noszenia: Idealnie dopasowana do głowy, wysokiej jakości wewnętrzna, bezszwowa wyściółka ShinyTex®

  • Zapewnienie dobrej wentylacji głowy: wloty powietrza umiejscowione w okolicach czoła i podbródka, zaawansowany system kanałów wentylacji

Perfekcyjnie dopasowany. perfekcyjnie bezpieczny

Kask zgodny z normą ECE R 22.05 dzięki czemu może być stosowany w całej Europie. Dostępny w rozmiarach od XS do XXL, co odpowiada obwodowi głowy od 52 aż do 63 centymetrów.

Nowa technologia w zakresie bezpieczeństwa:

Unikalna metoda produkcji powłok wykorzystywana przez markę Schuberth pozwala na zmniejszenie wagi kasku z zachowaniem jego optymalnej stabilności. Direct Fiber Processing (DFP) to innowacyjna metoda opracowana przez Schuberth.

Proces ten polega na odpowiednim przygotowaniu, a następnie wtłoczeniu włókna szklanego do formy. Forma jest poddana procesowi ogrzewania pod wysokim ciśnieniem, gdzie następnie zostaje dodana ściśle określona ilość żywicy w celu uzyskania niezwykle trwałej i solidnej powłoki. Wieloelementowa konstrukcja powłoki wewnętrznej pozwala na wyjątkową absorpcję, co zwiększa bezpieczeństwo.

Dla zapewnienia wentylacji głowy: wewnętrzna wyściółka

Wewnętrzna wyściółka ShinyTex® została zaprojektowana, aby zapewnić bezpieczeństwo i wygodę. Wykonana z szybkoschnącej, antybakteryjnej tkaniny, którą w razie potrzeby można wyprać. Bezszwowa wkładka gwarantuje wysoki komfort noszenia. Dobry przepływ powietrza dzięki wielokanałowej wentylacji zapewnia dodatkowe chłodzenie głowy motocyklisty. Wyściółka posiada certyfikat Öko-Tex 100, można ją wyjąć oraz uprać.

Bezpieczeństwo:

  • Podczas wypadku system awaryjnego uwalniania poduszek policzkowych umożliwi łatwe zdjęcie kasku za pomocą jednego, szybkiego ruchu.

  • Odblaskowe powierzchnie na kasku motocyklisty sprawiają, że jest on widoczny w ciemności.

  • Bezpieczne zapięcie DD pozwala na optymalne dopasowanie kasku podczas każdego założenia.

Świeże powietrze!

Wloty świeżego powietrza w okolicach czoła i podbródka zapewniają odpowiednią cyrkulację wewnątrz całego kasku, co zapewnia komfort przez cały czas noszenia. Wentylacja wielokanałowa kasku R2 zapewnia idealny przepływ powietrza podczas każdej jazdy.

SC1 to następna generacja systemu komunikacji dla C4 i R2

Radio, nawigacja, komunikacja – wszystko to w jednym kasku

Komunikacja z pasażerem**, rozmowy przez telefon, korzystanie z nawigacji satelitarnej czy słuchanie muzyki – komunikacja jeszcze nigdy nie była łatwiejsza. Prosty montaż i niewidoczna technologia: jednostka komunikacyjna, została wbudowana w szczelinach kasku, dzięki czemu jest ona całkowicie niewidoczna.

 

schuberth gwarancja

schuberth rozmiary

Szczegóły Produktu

Specyfikacja

Producent/Marka
Schuberth
Kolor
Czerwony
Rodzaj
Unisex
Typ kasku
Integralny

Numery referencyjne

ean13
4017765085186
Do góry
Menu
Zamknij
Wózek
Zamknij
Wróć
Konto
Zamknij