MOTUL ENGINE CLEAN preparat do płukania silników podczas wymiany oleju
MOTUL ENGINE CLEAN preparat do płukania silników podczas wymiany oleju

MOTUL ENGINE CLEAN preparat do płukania silników podczas wymiany oleju

69,00 zł
Brutto
Preparat do czyszczenia układu smarowania w silnikach motocyklowych. Usuwa osady i redukuje emisję spalin.

Najniższa cena produktu 69,00 zł z dnia 15.06.2024

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Ostatnie sztuki w magazynie
38112100
Dostępność w stacjonarnych salonach
Wrocław
Niedostępny
Katowice
Dostępny

Ocena :  

Add to Wishlist

Opis

MOTUL ENGINE CLEAN MOTO to produkt stworzony z myślą o różnych typach silników motocyklowych, niezależnie od obecności katalizatora. Jego głównym celem jest efektywne usuwanie osadów i zanieczyszczeń, które mogą blokować swobodny przepływ oleju w silniku. Dzięki temu procesowi, mikroskopijne cząsteczki zanieczyszczeń są wydobywane i eliminowane w trakcie spuszczania oleju. Co ważne, MOTUL ENGINE CLEAN MOTO dba o niezakłócone smarowanie podczas procesu czyszczenia, co zapewnia pewność działania.

Niezależnie od typu sprzężenia, preparat ten gwarantuje bezpieczne działanie dla mokrych sprzęgieł. Dzięki zastosowaniu MOTUL ENGINE CLEAN MOTO w trakcie wymiany oleju osiągniemy liczne korzyści:

✔️ Ograniczenie zużycia silnika.

✔️ Redukcję zużycia oleju oraz paliwa.

✔️ Zwiększenie kompresji w cylindrach, co prowadzi do obniżenia emisji spalin.

✔️ Skuteczne usuwanie osadów, zgorzelin i pozostałości spalania z obszarów wymagających szczególnej dbałości, takich jak popychacze zaworowe czy rowki pierścieni tłokowych.

✔️ Wykorzystanie potencjału świeżego oleju, który zostanie użyty w silniku po wymianie.

✔️ Wydłużenie żywotności katalizatorów.

Instrukcja użycia jest prosta:

Przed każdą wymianą oleju dodaj zawartość jednego opakowania ENGINE CLEAN MOTO do nagrzanego oleju. Pozwól silnikowi pracować na biegu jałowym przez 15 minut. Następnie, spuść olej i wymień filtr oleju. Standardowe opakowanie o pojemności 200 ml jest wystarczające dla systemu smarowania z 3 litrami oleju. W przypadku większych pojemności silnika, należy dodać 60 ml preparatu ENGINE CLEAN na każdy dodatkowy litr oleju silnikowego. Warto pamiętać, aby nie przekraczać zalecanej proporcji. W razie potrzeby, operację można powtórzyć. Jeśli zastosujemy MOTUL ENGINE CLEAN MOTO wspólnie z FUEL SYSTEM CLEAN MOTO, osiągniemy znaczące obniżenie emisji zanieczyszczeń, co pozytywnie wpłynie na zdolność przejścia przeglądu.

Dzięki MOTUL ENGINE CLEAN MOTO możesz zadbać o sprawność swojego silnika i przyczynić się do dłuższej i bardziej efektywnej pracy całego motocykla.

Szczegóły Produktu

Specyfikacja

Producent/Marka
Motul

Powiązane produkty

Do góry
Menu
Zamknij
Wózek
Zamknij
Wróć
Konto
Zamknij