przypominacz o blokadzie tarczy hamulcowej
przypominacz o blokadzie tarczy hamulcowej
KOVIX Lock Reminder Linka stalowa spiralna zielona
KOVIX Lock Reminder Linka stalowa spiralna zielona
KOVIX Lock Reminder Linka stalowa spiralna zielona
KOVIX Lock Reminder Linka stalowa spiralna zielona

KOVIX Lock Reminder Linka stalowa spiralna zielona

19,00 zł
Brutto
KOVIX Lock Reminder - przypominacz o zapiętej blokadzie na tarczy. Przypominacze mają na celu zwrócenie uwagi użytkownika pojazdu na to, czy blokada jest założona na tarczę, dzięki czemu można uniknąć uszkodzenia koła.  

Najniższa cena produktu 19,00 zł z dnia 23.07.2024

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

dostawa 2 dni, poniżej sprawdź dostępność w sklepie stacjonarnym
KC002/GREEN
Dostępność w stacjonarnych salonach
Wrocław
Dostępny
Katowice
Dostępny

Ocena :  

Add to Wishlist

Opis

Czy zdarzyło ci się kiedykolwiek zapomnieć o zdjęciu blokady z koła motocykla przed ruszeniem w drogę? Przypominacz blokady koła, uchroni Cię przed taką wpadką. Zaprojektowane w celu zapewnienia dodatkowego poziomu bezpieczeństwa i spokoju. To proste, ale skuteczne rozwiązanie sprawia, że już nigdy więcej nie pojedziesz z zablokowanym kołem.

KOVIX Lock Reminder to kompaktowy i przyjazny użytkownikowi akcesorium, które łatwo przyłączysz do mechanizmu blokady koła Twojego pojazdu. Jego głównym celem jest ostrzeżenie Cię o zablokowanym kole przed rozpoczęciem jazdy. Nie ma już miejsca na domysły - szybkie spojrzenie na przypominacz i dowiesz się, czy blokada na kole została zdjęta.

Jaskrawy i łatwo zauważalny przypominacz pełni rolę wizualnego sygnału. Za każdym razem, gdy zbliżasz się do pojazdu, przyciągnie Twoją uwagę, zachęcając do ponownego sprawdzenia, czy blokada na kole została zdjęta. Ta funkcja jest szczególnie przydatna w zapobieganiu przypadkowym uszkodzeniom koła, opony, układu hamulcowego, a nawet całego motocykla, które mogą wystąpić, jeśli zapomnisz odblokować koło przed ruszeniem.

Przypominacz blokady koła został zaprojektowany z myślą o trwałości, zapewniając wytrzymałość na różne warunki atmosferyczne i codzienny zużycie. Jego intuicyjny design sprawia, że jest kompatybilny z różnymi typami blokad kół, co czyni go odpowiednim dla różnych pojazdów.

Montaż jest niezwykle prosty - wystarczy postępować zgodnie z dołączonymi instrukcjami, aby bezpiecznie zapiąć przypominacz do mechanizmu blokady koła. Gdy już będzie na miejscu, zawsze będzie gotowy, by pełnić rolę niezawodnego zabezpieczenia przed ewentualnymi problemami związanymi z zapomnianą blokadą na kole.

Już nigdy więcej nie martw się o ryzyku ruszenia z zablokowanym kołem i uszkodzeniu pojazdu.

 

Cechy

✔️ elastyczna stalowa linka pokryta tworzywem sztucznym

✔️ średnica: Φ 4 mm

✔️ długość: 1500 mm

Szczegóły Produktu

Specyfikacja

Producent/Marka
Kovix
Do góry
Menu
Zamknij
Wózek
Zamknij
Wróć
Konto
Zamknij