HJC SMART 20B w oparciu o model SENA 20S
HJC SMART 20B w oparciu o model SENA 20S
interkom motocyklowy do kasków hjc
interkom motocyklowy do kasków hjc
interkom motocyklowy do kasków hjc
interkom motocyklowy do kasków hjc

HJC Smart 20B black interkom do kasków HJC

1 549,00 zł
Brutto
System komunikacji Bluetooth HJC SMART 20B to interkom do kasków motocyklowych HJC stworzony we współpracy z SENA. Dzięki kompaktowym rozmiarom i aerodynamicznej konstrukcji modułu Bluetooth zupełnie nie przeszkadza w jeździe, podkreślając jednocześnie dynamiczny design kasków HJC

Najniższa cena produktu 1 549,00 zł z dnia 17.06.2024

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Obecnie brak na stanie, zapytaj o dostępność
199428
Dostępność w stacjonarnych salonach
Wrocław
Niedostępny
Katowice
Niedostępny

Ocena :  

Add to Wishlist

Opis

SMART HJC 20B to system komunikacji Bluetooth opracowany wspólnie z firmą SENA, dostosowany specjalnie do kasków HJC. SMART HJC Bluetooth 20B można zainstalować w różnych modelach HJC, a dzięki kompaktowym rozmiarom i aerodynamicznej konstrukcji modułu Bluetooth poprawia ogólny wygląd i aerodynamiczny kształt kasku.

Oparty na najlepiej sprzedającym się modelu 20S firmy SENA, model 20B zapewnia optymalne środowisko Bluetooth z intuicyjną obsługą i łatwą instalacją urządzenia. Ciesz się wielofunkcyjnością SMART HJC 20B: rozmowa telefoniczna, słuchanie muzyki, przewodnik GPS i domofon.

SMART HJC 20B daje możliwość jazdy z użyciem interkomu w grupie. Dzięki systemowi Universal Intercom™ SMART HJC 20B łączy się bezproblemowo z innymi urządzeniami komunikacyjnymi opartymi na Bluetooth™.

Wbudowana opcja Noise Control™ sprawia, że wiatr czy inne zakłócenia przekazu są wyciszane, utrzymując wysoką jakość przekazu i odbioru dźwięku.

NAJBARDZIEJ POTRZEBNE OPCJE W JEDNYM URZĄDZENIU

Bluetooth 4.1

Wbudowane radio

Kompatybilny z pilotem SENA (sprzedawany osobno) – montowanego na kierownicy – obsługa interkomu jedną ręką!

Podwójny układ Bluetooth wewnątrz HJC SMART 20B pozwala cieszyć się rozmowami za pomocą interkomu i jednocześnie słuchać muzyki, dzięki funkcji Audio Multitasking™.

System Audio Multitasking™ sprawia, że głośność muzyki automatycznie się zmniejsza, gdy rozmowa przez interkom się rozpoczyna – i jednocześnie wraca do swojego wcześniej ustalonego przez użytkownika poziomu, gdy konwersacja się kończy.

Interkom grupowy – SMART HJC pozwala bez przeszkód komunikować się z 7 motocyklistami w tym samym czasie w odległości maksymalnej 1,6 km.

Aplikacja na telefon umożliwia szybkie i łatwe sterowanie różnymi funkcjami systemu komunikacji SMART HJC, a także przeglądanie Przewodnika szybkiego startu.

KOMPATYBILNE Z HJC SMART 20B MODELE KASKÓW HJC

RPHA CARBON SERIES: RPHA 11 CARBON / RPHA 70 CARBON / RPHA 90S CARBON / F70 CARBON / RPHA 90S

FULL FACE: i10 / F70

MULTI/SYSTEM: i90 / V90 / C80 / C91

OPEN FACE: i30

Szczegóły Produktu

Powiązane produkty

Do góry
Menu
Zamknij
Wózek
Zamknij
Wróć
Konto
Zamknij