zamknij

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies, a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach. Więcej informacji na ten temat znajdziesz  tutaj.

Shoei GT-Air II biały integralny kask motocyklowy biały
Shoei GT-Air II biały integralny kask motocyklowy biały

Shoei GT-Air II biały integralny kask motocyklowy biały

2 599,00 zł
Brutto
Ostatnie sztuki w magazynie
SHOEI GT-Air II kask integralny biały
Dostępność w stacjonarnych salonach
Warszawa
Niedostępny
Gdańsk
Dostępny
Wrocław
Niedostępny
Katowice
Dostępny
Rozmiar :

Ocena :  

Add to Wishlist
Ostatnie sztuki w magazynie

Opis

Integralny kask motocyklowy GT-AIR II — odpowiedź na każde warunki

Sportowy kask turystyczny

Kask integralny SHOEI GT-AIR II jest idealnym towarzyszem podróży motocyklowych lub dłuższych wycieczek. Zintegrowana osłona przeciwsłoneczna zapewnia optymalny widok przy zmieniających się warunkach oświetleniowych, a wyjątkowa wentylacja zapewnia komfortowy klimat wewnątrz kasku. Dzięki wymiennym wkładkom wewnętrznym kask można dopasować do indywidualnego kształtu głowy. Zapięcie z mikro zapadką wykonane ze stali nierdzewnej umożliwia szybkie i wygodne zamykanie i otwieranie paska podbródkowego. Opcjonalny system interkomu SRL2 firmy SENA® zapewnia informacje i rozrywkę podczas jazdy. Można go łatwo, szybko i prawie niewidocznie zintegrować ze skorupą hełmu.

Bezpieczeństwo

Jego zewnętrzna powłoka z AIM (Advance Integrated Matrix) w połączeniu z kompozytowym rdzeniem polistyrenowym z elementami o różnej gęstości zapewnia optymalną ochronę przed uderzeniami.

Dzięki mechanizmowi szybkiej wymiany standardowy wizjer CNS-1 z szerokim polem widzenia można wymienić szybko i bez użycia narzędzi. Odporna na zaparowanie soczewka PINLOCK®EVO z zakresu dostawy kasku zapewnia wyraźny widok nawet w trudnych warunkach pogodowych.

Pasek podbródkowy z systemem mikrozapadkowym jest łatwy w obsłudze i bezpiecznie utrzymuje kask na miejscu.

W nagłych wypadkach poduszki policzkowe można łatwo zdjąć za pomocą systemu EQRS (Emergency Quick Release System), dzięki czemu możliwe jest delikatne zdjęcie kasku.

Komfort noszenia

Dzięki trzem różnym rozmiarom skorupy zewnętrznej (XS-M | L | XL-XXL) SHOEI GT-AIR II zapewnia idealną proporcję między rozmiarem kasku a rozmiarem głowy rowerzysty. Stosunkowo niska waga odciąża mięśnie karku i zmniejsza efekt zmęczenia, zarówno podczas sportowego użytkowania na krótkich dystansach, jak i podczas długich wycieczek.

Środkowa wkładka, zaprojektowana z myślą o skutecznej wentylacji, a także wstępnie uformowana poduszka policzkowa w kształcie drzewa i osłona paska podbródkowego są całkowicie zdejmowane i nadają się do prania. Dostępne są wkładki policzkowe i środkowe w różnych grubościach do indywidualnego dopasowania kasku. Zdejmowane nauszniki skutecznie przyczyniają się do redukcji hałasu.

Wysokiej jakości, zintegrowana osłona przeciwsłoneczna QSV-2 SHOEI GT-AIR II jest bezstopniowo rozkładana. W porównaniu z osłoną przeciwsłoneczną poprzedniego modelu została zwiększona. Można go łatwo i bez użycia narzędzi wymienić na opcjonalną wersję barwioną na żółto z efektem zwiększającym kontrast. Dodatkowa osłona zapewnia tym samym optymalną widoczność do wielu celów i warunków pogodowych.

Zagłębienia w okolicy uszu oraz przygotowane rowki na kable i pozycje montażowe umożliwiają prosty i szybki montaż domofonu SRL2 firmy SENA®, dostępnego w ofercie akcesoriów SHOEI.

Wentylacja

Kilka wlotów i wylotów powietrza zmniejsza temperaturę i wilgotność wewnątrz kasku SHOEI GT-AIR II. Nawet podczas używania kasku w ciepłych krajach lub w zimnych porach roku wewnątrz kasku panuje komfortowy klimat, a kierowca ma zapewniony wystarczający dopływ świeżego powietrza. Zmodyfikowany mechanizm przyłbicy umożliwia dzięki nowej pozycji pierwszego kroku otwarcie przyłbicy na szerokość szczeliny, a tym samym dodatkowy dopływ świeżego powietrza.

Aerodynamiczny

Zintegrowany spojler przyczynia się do poprawy właściwości aerodynamicznych SHOEI GT-AIR II.

Części opcjonalne

Dla SHOEI GT-AIR II dostępne są wizjery w różnych odcieniach i powłokach lustrzanych, które można stosować zgodnie z przepisami homologacji ECE. Hełm oryginalnie wyposażony jest w wizjer typu CNS-1. We wszystkich przyłbicach tego typu można zamontować odporne na zaparowanie soczewki PINLOCK®EVO, z których jedna jest dołączona do kasku. Zintegrowaną, przyciemnianą osłonę przeciwsłoneczną QSV-2 można łatwo i bez użycia narzędzi wymienić na żółtą, przyciemnianą wersję z efektem zwiększającym kontrast.

W asortymencie części zamiennych SHOEI dostępne są wkładki policzkowe i środkowe w różnych grubościach i rozmiarach do wymiany oryginalnych wkładek lub do indywidualnej regulacji kasku. Podobnie jak osłona paska podbródka, osłona oddechu i osłona podbródka.

Z SHOEI GT-AIR II można zintegrować system domofonowy SRL2 firmy SENA® z asortymentu akcesoriów SHOEI. Po sparowaniu z telefonem komórkowym, urządzeniem nawigacyjnym lub innym systemem domofonowym oferuje możliwość informacji i rozrywki podczas jazdy.

Zawartość zestawu

SHOEI GT-AIR II jest dostarczany z soczewką PINLOCK®EVO do użytku z wizjerem typu CNS-1, w który jest oryginalnie wyposażony. Również z kołkami montażowymi PINLOCK® do wymiany i małym plastikowym narzędziem, pomocnym przy instalacji domofonu SRL2. Ponadto w oryginalnym zakresie dostawy znajduje się osłona oddechu, osłona podbródka, naklejka z logo SHOEI, oryginalna torba na kask SHOEI do starannego przechowywania hełmu oraz olej silikonowy do konserwacji krawędzi wizjera i mechanizmu.

Instrukcja obsługi kasku oraz broszura „Jak prawidłowo używać kasku” zawiera przydatne instrukcje dotyczące użytkowania, konserwacji i pielęgnacji SHOEI GT-AIR II.

Szczegóły Produktu

Specyfikacja

Producent/Marka
Shoei
Przeznaczenie
Turystyka
Przeznaczenie
Miasto
Kolor
Biały
Materiał
Advance Integrated Matrix
Rodzaj
Unisex
Rodzaj zapięcia
Mikrometryczne
Typ kasku
Integralny
Wyciągana wyściółka
tak
Pinlock w zestawie
tak
Wbudowana blenda przeciwsłoneczna
tak

Numery referencyjne

ean13
4512048542481

Powiązane produkty

Do góry
Menu
Zamknij
Wózek
Zamknij
Wróć
Konto
Zamknij