zamknij

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies, a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach. Więcej informacji na ten temat znajdziesz  tutaj.

SCHUBERTH KASK S2 SPORT DRAG RED
SCHUBERTH KASK S2 SPORT DRAG RED
integralny kask motocyklowy schuberth S2 na motor

SCHUBERTH S2 SPORT DRAG RED Kask motocyklowy integralny czerwony rozmiar XS

2 499,00 zł
1 749,30 zł 2 499,00 zł - 30%
Brutto
Za sprawą S2 Sport, Schuberth powiększa swą ofertę o najlepszy sportowo-turystyczny kask na rynku. Wydajna wentylacja, wbudowana blenda przeciwsłoneczna i aerodynamiczny kształt skorupy wyposażonej w specjalnie opracowany spojler trafią w gusta każdego motocyklisty. Specjalne ukształtowanie skorupy i przedniej krawędzi kasku poprawia jego aerodynamikę. S2 jest dedykowany do jazdy turystycznej i turystyczno-sportowej. Aerodynamiczna linia kasku zapewnia niezwykłą stabilność, nawet przy większych prędkościach pozostając neutralnym na opór powietrza i efekt kołysania.
Ostatnie sztuki w magazynie
SCHUBERTH S2 Sport Drag kask integralny czerwony
Dostępność w stacjonarnych salonach
Warszawa
Dostępny
Gdańsk
Niedostępny
Wrocław
Niedostępny
Katowice
Niedostępny
Rozmiar :

Ocena :  

Add to Wishlist
Ostatnie sztuki w magazynie

Opis

Kask integralny Schuberth S2 SPORT

 

Za sprawą S2 Sport, Schuberth powiększa swą ofertę o najlepszy sportowo-turystyczny kask na rynku. Wydajna wentylacja, wbudowana blenda przeciwsłoneczna i aerodynamiczny kształt skorupy wyposażonej w specjalnie opracowany spojler trafią w gusta każdego motocyklisty.

 

Specjalne ukształtowanie skorupy i przedniej krawędzi kasku poprawia jego aerodynamikę.

S2 jest dedykowany do jazdy turystycznej i turystyczno-sportowej. Aerodynamiczna linia kasku zapewnia niezwykłą stabilność, nawet przy większych prędkościach pozostając neutralnym na opór powietrza i efekt kołysania.

- Zaawansowana aerodynamika przy wyższych prędkościach

- Unoszenie kasku = 0 !

- Stabilny kierunkowo

- Bez tendencji do oscylacyji

- Bez zawirowań i drgania

- Spoiler zintegrowany z kaskiem

 

Cichy kask to gwarancja bezpieczeństwa dla motocyklisty: pozwala kierowcy skoncentrować się na jeździe - szczególnie przy większych prędkościach. Wiele godzin spędzone w tunelu aerodynamicznym Schubertha potwierdza że S2 SPORT jest jednym z najcichszych kasków integralnych obecnych na rynku Pakiet kompleksowych zmian akustycznych jak zoptymalizowanie wielkości skorupy, aerodynamiczny deflektor i ergonomiczny kształt wyściółki szyi zaowocowały parametrami głośności na poziomie - 82 dBA - ustanawiając S2 PRO jednym z najcichszych kasków w historii. Firma Schuberth jak żaden inny producent kładzie nacisk na poziom głośności swoich kasków, co ma bezpośredni wpływ na ochronę aparatu słuchu, jak również koncentrację i komfort podczas jazdy.

- Akustyczny pakiet sprawia, że w ​​kasku panuje spokój 

- Poziom hałasu można obniżyć montując wyższą szybę lub deflektor w motocyklu 

- Tylko 82 dB (A) przy 100 km na godzinę ( na motocyklu bez owiewki )

- W zależności od wysokości, postawy motocyklisty podczas jazdy, zamontowanej szyby, dopasowania kasku, różnic w anatomii głowy, szyi i ramion poziom hałasu może ulec pogorszeniu.

- Aby poprawić aerodynamikę kasku zaleca się zmianę położenia przedniej szyby i uszczelnienie otworu w dolnej części kasku (między skorupą a szyją używając np. kołnierza)

 

Dla zapewnienia optymalnej wentylacji oraz utrzymania wystarczającej ilości tlenu podczas intensywnej jazdy off-road Schuberth  wyposażony jest w system wewnętrznych kanałów wentylacyjnych jak również w trzy niezależnie sterowane układy wentylacyjne. Wentylacja głowy zapewnia przyjemną wentylację całego kasku. Wentylacja górna szczękowa zapobiega parowaniu szyby. Wreszcie duża dolna wentylacja szczękowa z filtrem powietrza dostarcza kierowcy dużą ilość czystego powietrza kiedy tylko jest ono potrzebne.

- W niskich temperaturach często zdarza się, że jeździmy z zamkniętym dopływem powietrza kiedy strefa szyi motocyklisty zostaje dodatkowo uszczelniona przez bluzy, szaliki i apaszki . 

- Stężenie dwutlenku węgla wewnątrz kasku jest głównym kryterium bezpieczeństwa aby zapobiec występowaniu objawów zmęczenia i rozrzedzenie powietrza do oddychania . 

- Brak negatywnych skutków dla zdrowia jest osiągnięte kiedy stężenie CO2 wynosi poniżej 3,5% . 

- Maksymalny poziom stężenia CO2 w miejscu pracy wynosi 0,5 % 

- W przypadkach, gdy kask jest całkowicie uszczelniony wentylacja powinna być otwarta, ze względów bezpieczeństwa, gdy stoimy na biegu jałowym lub przemieszczamy się w wolnym tempie.

 

S2 SPORT jest standardowo przystosowany do zamontowania systemu Schuberth SRC - System™ S2 SPORT. Aby zapewnić doskonałą jakość odbioru sygnału radiowego, S2 jest już wyposażony w dwie zintegrowane anteny, aby poprawić odbiór i połączenie Bluetooth®

- Optymalny odbiór w każdej chwili

- Antena Bluetooth® do połaczenia z telefonem, GPSem i dla połączeń interkomu z innymi właścicielami SRC -System™

- Anetny FM i Bluetooth® zintegrowane są z kaskiem dla optymalnego odbioru  

schuberth gwarancja

Aerodynamiczna, oferowana w dwóch rozmiarach, wykonana z kompozytu włókien duroplastycznych oraz karbonowych w technologii S.T.R.O.N.G. Lekka, wytrzymała i pochłaniająca energię uderzenia.

- Materiał skorupy: kompozyt S.T.R.O.N.G.

- Technologia Schuberth pozwoliła osiągnąć niską wagę skorupy

- Włókno szklane z dodatkiem żywicy poddane sprężaniu w próżni pod ciśnieniem tworzy skorupę kasku, która jest wyjątkowo stabilna

 

Wewnętrzna skorupa wykonana jest z EPS o różnych stopniach gęstości, aby zapewnić perfekcyjne dopasowanie w połączeniu z wysokim komfortem oraz optymalnym poziomem bezpieczeństwa. Poziom bezpieczeństwa jest zwiększony dzięki systemowi A.R.O.S. (Anti-Roll-Off-System), który to zapewnia bezpieczne dopasowanie w sytuacjach kryzysowych.

 

Wykonane zgodnie z Comfort Fit Concept, zapewnia wysoki komfort i odpowiednie ułożenie kasku w każdej sytuacji, Uszyte z połączenie materiałów Coolmax® oraz Thermocool® oraz dodatkowych wstawek z dzianiny Interpower®, w pełni wypinane i nadające się do prania, oddychające, antyalergiczne, antybakteryjne i odprowadzające wilgotność.

- COOLMAX® pad system, całkowicie demontowalna i nadająca się do prania wyściółka (pranie ręczne, 30°C) 

- Zoptymalizowane dopasowanie 

- Doskonałe parametry bez względu na porę roku 

- Właściwości antybakteryjne 

- Odpinane poduszki boczne

Aplikacje srebrnego odblaskowego materiału, które są przy karku w każdym kasku Schubertha zapewniają lepszą widoczność motocyklisty, zwłaszcza po zmroku lub w nocy.

- Lepsza widoczność na drodze - wieksze bezpieczeństwo

- Zwiększenie biernego bezpieczeństwa

- Wczesne zauważenie przez innych użytkowników dróg

 

- Wizjer: 2 mm poliwęglan, przeźroczysty, 1 klasa optyczna, wkładka nieparująca Pinlock®,

- „Ząbki” na wizjerze polepszające aeroakustykę

- Funkcja „City position”, poprawia wentylację przy niskich prędkościach.

- Blenda przeciwsłoneczna (przyciemnienie 80%) pokryta warstwą odporną na zarysowania

- Mechanizm szyby EasyChange sprawia, że ​​wymiana wizjera jest niezwykle szybka i prosta 

- Zmiana szyby bez użycia narzędzi

schuberth rozmiary

Szczegóły Produktu

Specyfikacja

Producent/Marka
Schuberth
Kolor
Czerwony
Rodzaj
Unisex
Typ kasku
Integralny

Numery referencyjne

ean13
4017765077730
Do góry
Menu
Zamknij
Wózek
Zamknij
Wróć
Konto
Zamknij