zamknij

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies, a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach. Więcej informacji na ten temat znajdziesz  tutaj.

NEXX X.G10 Savage Czarny Mat Kask Motocyklowy Otwarty
NEXX X.G10 Savage Czarny Mat Kask Motocyklowy Otwarty

NEXX X.G10 Savage Czarny Mat Kask Motocyklowy Otwarty

1 499,00 zł
Brutto
NEXX X.G10 Nowoczesny kask wyposażony w klamrę mikrometryczną z szerokim wizjerem i wbudowaną osłoną przeciwsłoneczną. Dzięki zastosowaniu kompozytu ATR ( Alloy Thermo Resin ) Skorupa kasku jest jednocześnie odporna i lekka.
Ostatnie sztuki w magazynie
NEXX X.G10 Savage kask otwarty czarny mat
Dostępność w stacjonarnych salonach
Warszawa
Niedostępny
Gdańsk
Dostępny
Wrocław
Niedostępny
Katowice
Niedostępny
Rozmiar :

Ocena :  

Add to Wishlist
Ostatnie sztuki w magazynie

Opis

NEXX X.G10

Nexx – portugalska firma założona w 2001 roku przez Helder Loureiro wprowadza kompletnie nowe standardy. Marka stworzona przez motocyklistę dla motocyklistów. Kaski w większości wykonane są z włókna węglowego jednak najbardziej wyróżnia je niepowtarzalny styl. Jak mówi sam właściciel firmy: „ Dbamy o wzornictwo i innowację, tworzymy własny styl, który wyróżnia się na tle innych." Nexx w przeciwieństwie do wielu firm produkuje kaski we własnej fabryce WOW Factory znajdującej się w Portugalii.

Nowoczesny kask wyposażony w klamrę mikrometryczną z szerokim wizjerem i wbudowaną osłoną przeciwsłoneczną. Dzięki zastosowaniu kompozytu ATR ( Alloy Thermo Resin ) Skorupa kasku jest jednocześnie odporna i lekka.

Szczegóły Produktu

Specyfikacja

Producent/Marka
NEXX
Kolor
Biały
Rodzaj
Unisex
Typ kasku
Integralny
Do góry
Menu
Zamknij
Wózek
Zamknij
Wróć
Konto
Zamknij