• Darmowa wysyłka

Kask integralny SHOEI NXR2 szary

Indeks: 1116028

2 299,00 zł
Brutto

Integralny kask motocyklowy SHOEI NXR2

Logo Shoei producenta kasków motocyklowych

SHOEI posiada wieloletnie doświadczenie w konstrukcji kasków premium. Stawia bezkompromisowo na wysoką jakość. Kaski motocyklowe marki SHOEI spełnią wymagania dzisiejszych i przyszłych motocyklistów co do wysokiej jakości kasku z komponentów zapewniających wygodne dopasowanie, wysoce wydajną wentylację , sprawdzoną aerodynamikę, niezawodne bezpieczeństwo i maksymalny komfort noszenia. Kompaktowy i lekki kask sportowy klasy premium SHOEI NXR2.

Odwiedź nasze sklepy już dziś

Dostępne rozmiary w sklepach sprawdzisz pod opisem

Rozmiar
Ilość
Brak w magazynie, zapytaj o dostępność

  • Bezpłatny odbiór osobisty w naszych salonach firmowych. Bezpłatny odbiór osobisty w naszych salonach firmowych.
  • Szeroka oferta produktów oraz bezproblemowa realizacja zamówień. Szeroka oferta produktów oraz bezproblemowa realizacja zamówień.
  • 14 dni na odstąpienie od umowy bez podania przyczyny. 14 dni na odstąpienie od umowy bez podania przyczyny.

Motocyklowy kask integralny SHOEI NXR2

shoei integralny kask nxr2

Czuj się bezpiecznie

Bezpieczeństwo to pierwsza rzecz jaką musi Ci zapewnić kask motocyklowy. Dlatego tak ważne jest aby to co nosisz na głowie podczas motocyklowych podróży, zostało stworzone z wysokiej jakości surowców z wykorzystaniem zaawansowanej technologii. Dlatego kask SHOEI NXR2 posiada zewnętrzną skorupę AIM (Advanced Integrated Matrix), co w połączeniu z systemem rdzenia polistyrenowego składającego się z kilku elementów o różnej zdolności pochłaniania zapewnia optymalną ochronę przed uderzeniami. Wizjer CWR-F2, nowo opracowany dla SHOEI NXR2, z dwuwymiarowym kształtowaniem, umożliwia pozbawionych zniekształceń i bardzo naturalne widzenie. Wzmocnienia na górnej i dolnej krawędzi wizjera zwiększają sztywność skrętną, a mechanizm blokujący umieszczony teraz pośrodku, zapobiega niezamierzonemu otwarciu wizjera. Wizjer można szybko i beznarzędziowo zmieniać i regulować dzięki udoskonalonemu mechanizmowi poprzedniego modelu. Powiększona, odporna na zaparowanie soczewka PINLOCK®EVO dołączona do kasku umożliwia wyraźny widok dużej części użytecznego pola widzenia, nawet w trudnych warunkach pogodowych, dzięki kołkom montażowym, które są umieszczone daleko z tyłu. Pasek podbródkowy z zapięciem typu double D jest łatwo regulowany i bezpiecznie utrzymuje kask na miejscu. W sytuacji awaryjnej ochraniacze policzkowe można łatwo zdjąć, aby delikatnie zdjąć kask dzięki systemowi EQRS (Emergency Quick Release System).

shoei nxr2 bezpieczny kask integralny

Ergonomia noszenia

4 różne rozmiary skorupy zewnętrznej (XXS-S | M | L | XL-XXL) sprawiają, że NXR2 jest kompaktowym, lekkim kaskiem sportowym o szerokiej gamie rozmiarów. Jego niewielka waga odciąża mięśnie karku, a tym samym zmniejsza efekt zmęczenia, zarówno podczas uprawiania sportu na torze wyścigowym, jak i podczas długich wycieczek. Trójwymiarowo wyprofilowana środkowa podkładka, wstępnie ukształtowane poduszki policzkowe i osłona paska podbródkowego są całkowicie zdejmowane i można je prać. Lekko chropowate, ale miękkie, szybkoschnące materiały pokryciowe zmniejszają tarcie poduszek o skórę i zapewniają uczucie komfortu. Nowo zaprojektowane poduszki policzkowe ułatwiają zakładanie i zdejmowanie kasku. Dzięki bardziej obszernemu spodowi zmniejszają narażenie jeźdźca na hałas. Ochraniacze na głowę i policzki dostępne są w różnych grubościach, co umożliwia indywidualne dopasowanie kasku. Zdejmowane wkładki w okolicy uszu skutecznie przyczyniają się do redukcji hałasu. Wgłębienia w okolicy uszu umożliwiają zamocowanie systemu interkomu.

Kask motocyklowy SHOEI NXR2 integralny kask motocyklowy

Dopływ świeżego powietrza

6 wlotów powietrza i 4 wyloty powietrza SHOEI NXR2 są połączone za pomocą rozgałęzionego systemu wentylacji wewnątrz skorupy kasku i zauważalnie obniżają temperaturę i wilgotność wewnątrz kasku. Zawsze zapewniają wystarczający dopływ świeżego powietrza dla rowerzysty bez zwiększania poziomu hałasu. Rezultatem jest przyjemny klimat wewnątrz kasku, zapewniający skoncentrowaną i niemęczącą jazdę, zarówno podczas sportowej jazdy na torze wyścigowym, jak i podczas wycieczek motocyklowych w ciepłe dni. Suwaki wlotów wentylacyjnych można łatwo regulować nawet w rękawiczkach.

kask motocyklowy SHOEI NXR2 wentylacja

Doskonała aerodynamika 

Zintegrowany spoiler z tyłu głowy stabilizuje kask przy wyższych prędkościach. Kompaktowa i aerodynamicznie zoptymalizowana konstrukcja SHOEI NXR2 jeszcze bardziej zmniejsza opór wiatru i tendencję do podnoszenia w porównaniu z i tak już niskimi wartościami poprzedniego modelu. To skutecznie odciąża mięśnie karku jeźdźca i zmniejsza efekt zmęczenia nawet podczas dłuższych przejażdżek. Generatory wirów na krawędziach wizjera i nowo opracowane koraliki wizjera minimalizują generowanie hałasu w obszarze wizjera.

NXR2 integralny kask od SHOEI

Spersonalizuj swój kask

Wizjery w różnych odcieniach i lustrzanych powłokach są dostępne dla SHOEI NXR2 i mogą być używane zgodnie z przepisami homologacyjnymi ECE. Kask jest standardowo wyposażony w przezroczysty wizjer CWR-F2, który jest dostępny nawet w wersji fotochromatycznej (samościemniającej). Wszystkie wizjery tego typu mogą być wyposażone w odporne na zaparowanie soczewki PINLOCK®EVO, z których jedna jest dołączona do kasku. W gamie akcesoriów SHOEI ochraniacze policzkowe i środkowe ochraniacze są dostępne w różnych rozmiarach i grubościach, aby zastąpić oryginalne ochraniacze lub indywidualnie dopasować kask. Dostępne są również ochraniacze na pasek podbródkowy, deflektor i zasłona podbródkowa.

Co w zestawie

SHOEI NXR2 jest wyposażony w soczewkę PINLOCK®EVO do użytku ze standardowym wizjerem CWR-F2 i wymiennymi pinami. W zestawie również znajduje się również deflektor, zasłona podbródka, naklejki z logo SHOEI, oryginalna torba na kask SHOEI do ostrożnego przechowywania kasku oraz olej silikonowy do konserwacji uszczelnienia i mechanizmu wizjera. Podręcznik kasku, a także broszura „Jak prawidłowo używać kask” zawierają przydatne instrukcje dotyczące użytkowania, konserwacji i pielęgnacji SHOEI NXR2.

11160284
SymbolProduktDostępność
11160282 Kask integralny SHOEI NXR2 szary Rozmiar: XS Gdańsk: niedostępne
Wrocław: niedostępne
Katowice: niedostępne
Warszawa: niedostępne
11160283 Kask integralny SHOEI NXR2 szary Rozmiar: S Gdańsk: niedostępne
Wrocław: niedostępne
Katowice: niedostępne
Warszawa: niedostępne
11160284 Kask integralny SHOEI NXR2 szary Rozmiar: M Gdańsk: niedostępne
Wrocław: niedostępne
Katowice: niedostępne
Warszawa: niedostępne
11160285 Kask integralny SHOEI NXR2 szary Rozmiar: L Gdańsk: niedostępne
Wrocław: niedostępne
Katowice: niedostępne
Warszawa: niedostępne
11160286 Kask integralny SHOEI NXR2 szary Rozmiar: XL Gdańsk: niedostępne
Wrocław: niedostępne
Katowice: niedostępne
Warszawa: niedostępne

16 innych produktów w tej samej kategorii: