KOVIX KTL14-150 Blokada koła motocyklowego, kłódka U-Lock z alarmem czarna
Brutto
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni
Ostatnie sztuki w magazynie
KTL14-150
Dostępność w stacjonarnych salonach
Wrocław
Dostępny
Ocena :
Add to Wishlist
Opis
U-Lock KOVIX KTL14-150 pasuje do wszystkich jednośladów które mają koło nie szersze niż 85mm
Cechy:
Kłódka U-Lock z alarmem: KTL14-150
średnica prętu: Φ 14
długość zapięcia: 150 mm
szerokość zapięcia (wewnętrzna): 88,5 mm
wbudowany alarm o natężeniu 120 dB
wydajna, przyjazna dla środowiska litowa bateria w zestawie
wodoodporne podzespoły elektryczne
ultra-mocna stal
solidny, stalowy korpus, odporny na próby zniszczenia i przecięcia
W opakowaniu:
zabezpieczenie KOVIX KTL14-150
Bateria CR2 3V Litowo Jonowa