• Darmowa wysyłka
  • Darmowa wysyłka

REV'IT VARENNE LADIES Damskie tekstylne spodnie motocyklowe z membraną Hydratex czarne przedłużana nogawka

Indeks: FPT086

709,00 zł
Brutto

Nowość od REV'IT! turystyczne spodnie damskie Varenne z dwukierunkowymi zamkami ułatwiającymi ich noszenie. Dzięki właściwościom materiałów wykorzystanych w produkcji tych spodni jak odporny na przetarcia poliester 600D, wyjmowana podpinka ocieplająca i wodoodporna membrana Hydratex® użytkownik ma pewność, że wyruszenie w daleką ...

Rozmiar
Ilość

Dodaj do listy

  • Bezpłatny odbiór osobisty w naszych salonach firmowych. Bezpłatny odbiór osobisty w naszych salonach firmowych.
  • Szeroka oferta produktów oraz bezproblemowa realizacja zamówień. Szeroka oferta produktów oraz bezproblemowa realizacja zamówień.
  • 14 dni na odstąpienie od umowy bez podania przyczyny. 14 dni na odstąpienie od umowy bez podania przyczyny.

Nowość od REV'IT! turystyczne spodnie damskie Varenne z dwukierunkowymi zamkami ułatwiającymi ich noszenie. Dzięki właściwościom materiałów wykorzystanych w produkcji tych spodni jak odporny na przetarcia poliester 600D, wyjmowana podpinka ocieplająca i wodoodporna membrana Hydratex® użytkownik ma pewność, że wyruszenie w daleką trasę nie będzie się wiązało z przemoczeniem, przegrzaniem i ciągłym zmaganiem z wiatrem. 

OCHRONA

Polyester 600D - Tkanina stworzona z przędzy poliestrowej o dużej gęstości, która zwiększa ochronę i odporność na ścieranie.

Wyjmowana podpinka ocieplająca

SEEFLEX™ Level 2 CE protection - Ochraniacze na kolana certyfikowane CE level 2 Rewolucyjny materiał SEEFLEX opracowano, aby zapewnić najwyższy poziom ochrony przed uderzeniami niezależnie od temperatury i warunków pogodowych. Unikalna struktura molekularna przekształca energię kinetyczną uderzenia w energię cieplną, w tym samym czasie następuje pochłanianie i rozproszenie siły. W rezultacie otrzymujemy unikalny materiał o doskonałych właściwościach absorpcyjnych uderzenia.

Ochraniacz bioder SEESMART™ CE-level 1 - Ochraniacz został zaprojektowany do absorpcji energii podczas uderzenia, bez wpływu na komfort użytkowania, wentylację i swobodę ruchów. Protektor SEESMART™ został wykonany z wykorzystaniem najnowszych technologii. Nowa koncepcja SEESMART została opracowana z najwyższą dokładnością oferuje najwyższy poziom elastyczności oraz spełnia normy bezpieczeństwa  EN1621-1:2012 CE-Level.

Membrana Hydratex® | G-Liner - Membrana zapewnia ochronę na każdą pogodę za pomocą tylko jednej warstwy pokrytej wodoodporną powłoką. Powłoka G-Liner wykorzystywana jest w produktach wymagających podstawowego poziomu ochrony przed wpływami atmosferycznymi.

Odblaskowe wstawki

Skład: 93% Poliester, 7% Poliamid

ERGONOMIA

Krótki zamek do połączenia z kurtką

Paski regulacyjne

Dwukierunkowy zamek błyskawiczny

FPT086/0013/38

Specyficzne kody

ean13
8700001253130
SymbolProduktDostępność
FPT086/0013/38 REV'IT VARENNE LADIES Damskie tekstylne spodnie motocyklowe z membraną Hydratex czarne przedłużana nogawka Rozmiar: 38 Gdańsk: 3-7 dni
Wrocław: 3-7 dni
Katowice: 3-7 dni
Lubin: 3-7 dni
Poznań: 3-7 dni
FPT086/0013/40 REV'IT VARENNE LADIES Damskie tekstylne spodnie motocyklowe z membraną Hydratex czarne przedłużana nogawka Rozmiar: 40 Gdańsk: 3-7 dni
Wrocław: 3-7 dni
Katowice: 3-7 dni
Lubin: 3-7 dni
Poznań: 3-7 dni
FPT086/0013/42 REV'IT VARENNE LADIES Damskie tekstylne spodnie motocyklowe z membraną Hydratex czarne przedłużana nogawka Rozmiar: 42 Gdańsk: 3-7 dni
Wrocław: 3-7 dni
Katowice: 3-7 dni
Lubin: 3-7 dni
Poznań: 3-7 dni

related products

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt dodany do porównania