• Promocja

SPIDI Z53K Warrior 510 Certyfikowany ochraniacz pleców motocyklistki

Indeks: SD-Z53K-000

229,00 zł
183,20 zł Zniżka 20%
Brutto

Wewnętrzny certyfikowany protektor pleców. Protektor certyfikowany na wzrost od 157cm do 193cm. Struktura protektora Back Warrior Z53 to wielowarstwowa „kanapka” materiałów, z których pierwsza warstwa jest sztywna i rozprasza energię na możliwie największym obszarze, a druga i trzecia warstwa jest bardziej miękka i pochłania energię uderzenia.

Ilość

  • Bezpłatny odbiór osobisty w naszych salonach firmowych. Bezpłatny odbiór osobisty w naszych salonach firmowych.
  • Szeroka oferta produktów oraz bezproblemowa realizacja zamówień. Szeroka oferta produktów oraz bezproblemowa realizacja zamówień.
  • 14 dni na odstąpienie od umowy bez podania przyczyny. 14 dni na odstąpienie od umowy bez podania przyczyny.

Wewnętrzny certyfikowany protektor pleców. 

Protektor certyfikowany na wzrost od 157cm do 193cm. Struktura protektora Back Warrior Z53 to wielowarstwowa „kanapka” materiałów, z których pierwsza warstwa jest sztywna i rozprasza energię na możliwie największym obszarze, a druga i trzecia warstwa jest bardziej miękka i pochłania energię uderzenia.

Sześcienne kostki będące wewnętrzną i zewnętrzną powierzchnią protektora Back Warrior są w stanie pochłonąć dodatkowo 20% więcej energii uderzenia niż zwykły płaski protektor, jednocześnie zachowując wysoką odporność na ścieranie. Miękka powierzchnia wewnętrzna jest ukształtowane tak, aby zapewnić cyrkulację powietrza i tym samym utrzymać komfort zwłaszcza w ciepłych warunkach klimatycznych. Szczególny kształt i struktura powierzchni protektora sprawia, że jest także elastyczny, lekki i łatwy do przechowywania, szybki w montażu i wygodny bez względu na pozycję jazdy.

Wymiary:

długość 50 cm

szerokość 33 cm 

BEZPIECZEŃSTWO: certyfikat EN 1621-2 poziom 1

ERGONOMIA: jeden rozmiar, idealne dopasowanie do kobiecej sylwetki

MATERIAŁY: materiał pochłaniający energię

PERFORMANCE: kompaktowy

SD-Z53K-000
4 Przedmioty
SymbolProduktDostępność
SD-Z53K-000SPIDI Z53K Warrior 510 Certyfikowany ochraniacz pleców motocyklistkiGdańsk: dostępne
Wrocław: dostępne
Katowice: dostępne
Warszawa: dostępne

Podobne produkty