• Darmowa wysyłka

SHOEI NEOTEC II szczękowy kask motocyklowy czarny mat

Indeks: 1206011

2 799,00 zł
Brutto

Szczękowy kask motocyklowy SHOEI NEOTEC II czarny mat

Logo Shoei producenta kasków motocyklowych

To uniwersalny kask Flip-Up marki SHOEI . Obok wielu funkcji zapewniających komfort oraz ulepszonemu mechanizmowi Flip-up, szczególną uwagę poświęcono bezpieczeństwu. Bardziej wypukła powłoka  pozwoliła na wbudowanie wkładki ESP o tej samej grubości na czole jak i w reszcie kasku. Nawet z zintegrowaną osłoną przeciwsłoneczną, zapewnia maksymalną ochronę.

Odwiedź nasze sklepy już dziś

Dostępne rozmiary w sklepach sprawdzisz pod opisem

Rozmiar
Ilość
Brak w magazynie, zapytaj o dostępność

  • Bezpłatny odbiór osobisty w naszych salonach firmowych. Bezpłatny odbiór osobisty w naszych salonach firmowych.
  • Szeroka oferta produktów oraz bezproblemowa realizacja zamówień. Szeroka oferta produktów oraz bezproblemowa realizacja zamówień.
  • 14 dni na odstąpienie od umowy bez podania przyczyny. 14 dni na odstąpienie od umowy bez podania przyczyny.

Motocyklowy kask szczękowy SHOEI NEOTEC II

Uniwersalny kask typu Flip-Up!

SHOEI NEOTEC II to wielofunkcyjny model kasku motocyklowego stworzonego z myślą o długich, turystycznych podróżach motocyklem. Doskonale sprawdzi się również na krótszych odcinkach, na przykład na dojazdy do pracy. Dzięki homologacji P/J kask może być używany jako kask integralny lub otwartych. Zintegrowana osłona przeciwsłoneczna zapewnia optymalny widok w zmieniających się warunkach oświetleniowych. Poduszki policzkowe z izolatorami hałasu dzięki specjalnemu kształtowi zapewniają ciszę w kasku, nawet przy większych prędkościach. Zapięcie typu micro-ratchet wykonane ze stali nierdzewnej umożliwia szybkie i wygodne zapinanie i otwieranie paska podbródkowego. Opcjonalny system interkomu SRL2 firmy SENA® zapewnia kontakt i rozrywkę podczas jazdy. Można go łatwo, szybko i sprawnie zainstalować w skorupie kasku.

Kask szczękowy, ale bezpieczny!

Zewnętrzna powłoka SHOEI NEOTEC II z AIM (Advance Integrated Matrix) w połączeniu z kompozytowym rdzeniem z polistyrenu z elementami o różnej gęstości, zapewnia optymalną ochronę przed uderzeniami. Mechanizm szybkiej wymiany standardowego wizjera CNS-3 z szerokim polem widzenia można szybko i bez użycia narzędzi wymienić. Odporna na mgłę soczewka PINLOCK®EVO zapewnia wyraźny widok nawet w trudnych warunkach pogodowych. Pasek podbródkowy z systemem mikro zapadki jest łatwy w obsłudze i bezpiecznie utrzymuje kask na miejscu. Mechanizm blokujący wykonany ze stali nierdzewnej bezpiecznie i niezawodnie zatrzymuje część podbródka w pozycji zamkniętej.

Ergonomia użytkowania

3 różne rozmiary zewnętrznej skorupy (XXS-M | L | XL-XXL) SHOEI NEOTEC II oferuje szerokie spektrum rozmiarów i umożliwia idealną proporcję od rozmiaru kasku do rozmiaru głowy jeźdźca. Dobra równowaga kasku odciąża mięśnie szyi i zmniejsza efekt zmęczenia, zarówno podczas dojazdów do pracy w centrum miasta, jak i podczas długich wycieczek. Trójwymiarowa, wstępnie uformowana podkładka środkowa, zaprojektowana z myślą o skutecznej wentylacji, a także wstępnie uformowana podkładka policzkowa i osłona paska podbródkowego są całkowicie zdejmowane i można je prać. Dostępne są ochraniacze policzkowe i środkowe w różnych grubościach do indywidualnego dopasowania kasku. Odpinane nauszniki skutecznie przyczyniają się do redukcji hałasu. Wysokiej jakości zintegrowana osłona przeciwsłoneczna QSV-1 SHOEI NEOTEC II można bezstopniowo wysuwać oraz łatwo i bez użycia narzędzi wymienić na opcjonalną wersję przyciemnioną na żółto z efektem wzmocnienia kontrastu Wgłębienia w okolicy uszu oraz przygotowane rowki kablowe i miejsca montażowe umożliwiają prosty i szybki montaż systemu interkomu SRL2 firmy SENA®, dostępnego w ofercie akcesoriów SHOEI.

Optymalna cyrkulacja powietrza

Kilka wlotów i wylotów powietrza obniża temperaturę i wilgotność wewnątrz SHOEI NEOTEC II. Nawet podczas używania kasku w ciepłe dni lub w zimnych porach roku we wnętrzu kasku panuje komfortowy klimat, a kierowca ma zapewnione wystarczający dopływ świeżego powietrza.

Doskonała aerodynamika

Zintegrowane spojlery na podbródku i tylnej części głowy przyczyniają się do aerodynamicznej wydajności SHOEI NEOTEC II, a tym samym zmniejszają narażenie na hałas.

Możliwość personalizacji

W przypadku wizjerów SHOEI NEOTEC II dostępne są różne odcienie i powłoki, które można stosować zgodnie z przepisami homologacyjnymi ECE. Kask motocyklowy jest oryginalnie wyposażony w wizjer typu CNS-3. We wszystkich tego typu osłonach przeciwsłonecznych można zamocować soczewki opóźniające zaparowanie PINLOCK®EVO, z których jedna jest dołączona do kasku. Zintegrowaną przyciemnianą osłonę przeciwsłoneczną QSV-2 można łatwo i bez użycia narzędzi wymienić na przyciemnioną na żółto wersję z efektem zwiększania kontrastu. W asortymencie części zamiennych SHOEI dostępne są ochraniacze policzkowe z izolatorem hałasu lub bez niego oraz ochraniacze środkowe w różnych grubościach i rozmiarach do wymiany oryginalnych ochraniaczy lub do indywidualnej regulacji kasku. Podobnie jak osłona paska podbródkowego i zasłona podbródka. Z SHOEI NEOTEC II można zintegrować system interkomu SRL2 firmy SENA® z gamy akcesoriów SHOEI. Po sparowaniu z telefonem komórkowym, urządzeniem nawigacyjnym lub innym domofonem daje możliwość komunikacji i rozrywki podczas jazdy.

Co dostaniesz w zestawie

Kask motocyklowy SHOEI NEOTEC II jest dostarczany z soczewką PINLOCK®EVO do użytku z wizjerem typu CNS-3, w który jest oryginalnie wyposażony kask. Również z kołkami montażowymi PINLOCK® do wymiany i małym plastikowym narzędziem, pomocnym przy instalacji systemu interkomu SRL2. Ponadto do zestawu łączona jest zasłona podbródka, naklejka z logo SHOEI, oryginalna torba na kask SHOEI do dokładnego przechowywania kasku oraz olej silikonowy do konserwacji krawędzi i mechanizmu wizjera. Podręcznik kasku, a także broszura „Jak prawidłowo używać kasku” zawierają przydatne instrukcje dotyczące użytkowania, konserwacji i pielęgnacji SHOEI NEOTEC II.

12060111/XXS
SymbolProduktDostępność
12060111/XXS SHOEI NEOTEC II szczękowy kask motocyklowy czarny mat Rozmiar: XXS Gdańsk: niedostępne
Wrocław: niedostępne
Katowice: niedostępne
Poznań: niedostępne
Warszawa: niedostępne
12060112/XS SHOEI NEOTEC II szczękowy kask motocyklowy czarny mat Rozmiar: XS Gdańsk: dostępne
Wrocław: niedostępne
Katowice: niedostępne
Poznań: niedostępne
Warszawa: niedostępne
12060113/S SHOEI NEOTEC II szczękowy kask motocyklowy czarny mat Rozmiar: S Gdańsk: niedostępne
Wrocław: niedostępne
Katowice: niedostępne
Poznań: niedostępne
Warszawa: dostępne
12060114/M SHOEI NEOTEC II szczękowy kask motocyklowy czarny mat Rozmiar: M Gdańsk: niedostępne
Wrocław: niedostępne
Katowice: niedostępne
Poznań: niedostępne
Warszawa: niedostępne
12060115/L SHOEI NEOTEC II szczękowy kask motocyklowy czarny mat Rozmiar: L Gdańsk: niedostępne
Wrocław: niedostępne
Katowice: niedostępne
Poznań: niedostępne
Warszawa: niedostępne
12060116/XL SHOEI NEOTEC II szczękowy kask motocyklowy czarny mat Rozmiar: XL Gdańsk: niedostępne
Wrocław: niedostępne
Katowice: niedostępne
Poznań: niedostępne
Warszawa: niedostępne

16 innych produktów w tej samej kategorii: