LAMPA 90542 Opti Sized uniwersalne etui na smartfon - L

Indeks: 90542

99,00 zł
Brutto

Uniwersalne, wodoodporne etui do telefonu i na dokumenty. Intuicyjnie zamocujesz je na mocowaniach z serii Opti Line. Posiada wymagany otwór technologiczny potrzebny do podtrzymania zasilania. Przeźroczysta wierzchnia część etui pozwala na korzystanie z dotykowego ekranu telefonu i nawigacji. Została zgrzana z obudową, co zapewnia pełną wodoodporność 

Ilość
Brak w magazynie, zapytaj o dostępność

  • Bezpłatny odbiór osobisty w naszych salonach firmowych. Bezpłatny odbiór osobisty w naszych salonach firmowych.
  • Szeroka oferta produktów oraz bezproblemowa realizacja zamówień. Szeroka oferta produktów oraz bezproblemowa realizacja zamówień.
  • 14 dni na odstąpienie od umowy bez podania przyczyny. 14 dni na odstąpienie od umowy bez podania przyczyny.

Zamocowanie telefonu na kierownicy motocykla czy roweru umożliwia pełne zarządzanie odtwarzaną muzyką, sprawdzenie połączeń, wiadomości i używanie nawigacji. Niestety mimo, że rozwiązanie to jest ergonomiczne powoduje narażenie urządzenia na warunki atmosferyczne. Żadna elektronika, która nie jest odpowiednio zabezpieczona nie lubi wilgoci. Telefon jest naszym oknem na świat, a często pełni również rolę nawigacji. Dlatego aby zapewnić komfort korzystania z urządzenia oraz zabezpieczyć je przed negatywnymi skutkami zamoczenia lub zalania, skorzystaj z wodoodpornego etui LAMPA 90542 Opti Sized. Telefon nawet w czasie deszczu może pozostać na mocowaniu kierownicy, a przeźroczysta folia pozwoli na odczytywanie wskazówek nawigacji oraz korzystanie z funkcji "słuchawki" i ekranu dotykowego. Przydatnym rozwiązaniem są również kieszenie na karty. W ten sposób za przejazd autostradą i paliwo zapłacisz bez wyciągania portfela z plecaka czy wewnętrznej kieszeni kurtki. System szybkiego mocowania Duo Lock umożliwi dogodny montaż i demontaż etui, co ułatwi codzienną eksploatację. 

Maksymalne wymiary wewnętrzne: 80x155 mm

90542
SymbolProduktDostępność
90542LAMPA 90542 Opti Sized uniwersalne etui na smartfon - LGdańsk: niedostępne
Wrocław: niedostępne
Katowice: niedostępne
Poznań: niedostępne
Warszawa: niedostępne

16 innych produktów w tej samej kategorii: