• Darmowa wysyłka

Kask integralny SHOEI X-Spirit 3 Aerodyne TC-3

Indeks: 1103112

3 899,00 zł
Brutto

Sportowy kask motocyklowy SHOEI X-Spirit 3

Kask motocyklowy SHOEI

Integralny kask X-Spirit 3 inspirowany wyścigami MotoGP. Dzięki ekstremalnej wydajności wentylacji i wysoce zaawansowanemu systemowi aerodynamicznemu, X-Spirit III jest idealnym towarzyszem na torze, który wraz z tobą zajmie pierwsze miejsce na podium. 

Odwiedź nasze sklepy już dziś

Dostępne rozmiary w sklepach sprawdzisz pod opisem

Rozmiar
Ilość
Brak w magazynie, zapytaj o dostępność

  • Bezpłatny odbiór osobisty w naszych salonach firmowych. Bezpłatny odbiór osobisty w naszych salonach firmowych.
  • Szeroka oferta produktów oraz bezproblemowa realizacja zamówień. Szeroka oferta produktów oraz bezproblemowa realizacja zamówień.
  • 14 dni na odstąpienie od umowy bez podania przyczyny. 14 dni na odstąpienie od umowy bez podania przyczyny.

Sportowy kask integralny SHOEI X-Spirit 3

Kask motocyklowy na tor SHOEI X-Spirit 3

Profesjonalny kask wyścigowy

Używanie kasku przy prędkościach powyżej 250 km/h może mieć decydujące znaczenie dla jednej dziesiątej sekundy i dlatego jest krytycznym elementem systemu aerodynamicznego motocyklisty. SHOEI X-SPIRIT III zaprojektowano z myślą o niezwykłej aerodynamice i doskonałym dopasowaniu. Zapewnia minimalny opór powietrza i napięcie mięśni szyi kierowcy. Niezwykle wydajna wentylacja zapewnia jeźdźcowi odpowiednią ilość powietrza chłodzącego i tlenu nawet przy największym wysiłku fizycznym.

kask sportowy sHoei x-spirit 3

Bezpieczeństwo przy ekstremalnej prędkości

6-cio warstwowa mieszanka włókien szklanych, włókien organicznych stanowi podstawę AIM+ (Advanced Integrated Matrix Plus) SHOEI X-SPIRIT III. Wraz z rdzeniem z poliestru z kilku elementów różniących się chłonnością, zewnętrzna skorupa zapewnia optymalną ochronę przed zderzeniem pomimo tego, że jest to lekki kask. Standardowy wizjer o szerokim polu widzenia może być wyposażony w odrywane arkusze typowe dla torów wyścigowych. W zestawie z kaskiem znajduje się soczewka przeciwmgielna PINLOCK®EVO. Pasek podbródkowy Double-D jest łatwy w regulacji i utrzymuje kask w pożądanej pozycji. System EQRS (Emergency Quick Release System) pozwala na łatwe i delikatne zdjęcie z głowy kierowcy w sytuacji awaryjnej.

Bezpieczny kask SHOEI X-spirit 3

Komfort noszenia

4 różne rozmiary zewnętrznej skorupy (XS-S | M | L | XL-XXL) SHOEI X-SPIRIT III zapewniają idealne połączenie najmniejszej wagi kasku i optymalnej aerodynamiki. W ten sposób wyraźnie zmniejsza obciążenie mięśni szyi i pozwala kierowcy w pełni skoncentrować się na torze przez długi czas. Środkowa wyściółka, zaprojektowana z myślą o wyjątkowo skutecznej wentylacji, a także wyściółka policzków i pasków podbródkowych, szybkoschnąca i hipoalergiczna, można całkowicie zdjąć i prać. Modułową podkładkę środkową można idealnie dopasować do indywidualnych potrzeb i warunków anatomicznych. Trójwymiarowe, prefabrykowane ochraniacze policzkowe X-SPIRIT III zostały zaprojektowane z myślą o mocnym dopasowaniu, nawet jeśli jedziesz z największą prędkością podczas przekraczania prostej linii mety. Różne opcje mocowania wyściółki środkowej i policzkowej pozwalają na ustawianie pod różnymi kątami do 4 stopni na głowie kierowcy, zwiększając w ten sposób pionowe pole widzenia nawet w zgarbionej, niezwykle wyścigowej postawie.

Kask integralny sportowy x-spirit 3

Cyrkulacja powietrza

6 wlotów powietrza zapewnia optymalną ilość świeżego powietrza, umożliwiając kierowcy jak najlepsze wyniki sportowe, podczas gdy 6 wylotów powietrza i aerodynamiczne podciśnienie w kasku poprawiają odpływ zużytego powietrza. Innowacyjny system wentylacji policzków SHOEI X-SPIRIT III zapewnia chłodzenie i osuszanie wnętrza do najniższego obszaru.

wentylacja kasku SHOEI x-spirit 3

Aerodynamika

Ocena niezliczonych godzin spędzonych w należącym do firmy tunelu aerodynamicznym i rundach na torach wyścigowych została uwzględniona w rozwoju tego kasku. Rezultatem jest optymalna aerodynamika X-SPIRIT III zapewniająca absolutną stabilność przy maksymalnej prędkości. Ogromnie zmniejszony opór i wstrząsy znacznie odciążają mięśnie szyi kierowcy. Dzięki wymiennym tylnym klapom wydajność ruchu kasku można dostosować do różnych profili toru wyścigowego.

Kask integralny SHOEI x-spirit 3

Personalizacja

W przypadku wizjerów SHOEI X-SPIRIT III dostępne są dwa różne typy, każdy w gamie odcieni i lustrzanych powłok, które można stosować zgodnie z przepisami homologacyjnymi ECE. Na standardowym daszku CWR-F kask jest wyposażony w folie odrywane do użytku na torach wyścigowych. Wizjery typu CWR-1 nadają się również do X-SPIRIT III. W obu typach wizjerów można zamocować soczewki opóźniające zaparowanie PINLOCK®EVO, z których jedna jest dołączona do kasku. W ofercie części zamiennych SHOEI dostępne są ochraniacze policzkowe i środkowe (elementy) w różnych grubościach i rozmiarach do wymiany oryginalnych ochraniaczy lub do indywidualnego dopasowania kasku. Podobnie jak osłona paska podbródkowego, osłona oddechowa, zasłona podbródka i maska ​​powietrzna.

Co otrzymasz w zestawie

SHOEI X-SPIRIT III jest dostarczany z soczewką PINLOCK®EVO do użytku z wizjerem typu CWR-F, w który jest oryginalnie wyposażony kask, a także z kołkami mocującymi do wymiany. Ponadto, zasłona podbródka, doczepiany spoiler podbródkowy zmniejszający przeciągi i turbulencje, naklejka z logo SHOEI, oryginalna torba na kask SHOEI do ostrożnego przechowywania kasku oraz olej silikonowy do konserwacji wypustek i mechanizmu wizjera. zawarte w oryginalnym zakresie dostawy. Podręcznik kasku, a także broszura „Jak prawidłowo używać kask” zawierają przydatne instrukcje dotyczące użytkowania, konserwacji i pielęgnacji SHOEI X-SPIRIT III.

11031124
SymbolProduktDostępność
11031122 Kask integralny SHOEI X-Spirit 3 Aerodyne TC-3 Rozmiar: XS Gdańsk: niedostępne
Wrocław: niedostępne
Katowice: niedostępne
Warszawa: niedostępne
11031123 Kask integralny SHOEI X-Spirit 3 Aerodyne TC-3 Rozmiar: S Gdańsk: niedostępne
Wrocław: niedostępne
Katowice: niedostępne
Warszawa: niedostępne
11031124 Kask integralny SHOEI X-Spirit 3 Aerodyne TC-3 Rozmiar: M Gdańsk: niedostępne
Wrocław: niedostępne
Katowice: niedostępne
Warszawa: niedostępne
11031125 Kask integralny SHOEI X-Spirit 3 Aerodyne TC-3 Rozmiar: L Gdańsk: niedostępne
Wrocław: niedostępne
Katowice: niedostępne
Warszawa: niedostępne
11031126 Kask integralny SHOEI X-Spirit 3 Aerodyne TC-3 Rozmiar: XL Gdańsk: niedostępne
Wrocław: niedostępne
Katowice: niedostępne
Warszawa: niedostępne

16 innych produktów w tej samej kategorii: