KRIEGA OS-BASE Adapter uprzęży

Indeks: KRKOSBA

500,00 zł
Brutto

Nowy OS-BASE to najnowszy dodatek do całej linii produktów OS-SYSTEM. Innowacyjny modułowy system 'uprzęży' ,  który pasuje praktycznie do każdego stylu jazdy, motorów enduro lub dual sport , bez konieczności używania metalowych platform.

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

  • Bezpłatny odbiór osobisty w naszych salonach firmowych. Bezpłatny odbiór osobisty w naszych salonach firmowych.
  • Szeroka oferta produktów oraz bezproblemowa realizacja zamówień. Szeroka oferta produktów oraz bezproblemowa realizacja zamówień.
  • 14 dni na odstąpienie od umowy bez podania przyczyny. 14 dni na odstąpienie od umowy bez podania przyczyny.

Kriega OS-BASE

Poważne "przygodowe" podróże motocyklowe wymagają konkretnego bagażu, a nowa linia KRIEGA OVERLANDER-SYSTEM (OS) wprowadza nowy standard.

Nowy OS-BASE to najnowszy dodatek do całej linii produktów OS-SYSTEM. Innowacyjny modułowy system 'uprzęży' ,  który pasuje praktycznie do każdego stylu jazdy, motorów enduro lub dual sport , bez konieczności używania metalowych platform.

OS-BASE to rodzaj 'uprzęży' do zakładania 'przez siedzenie', która umożliwia założenie toreb OS-6, OS-12 lub OS-18 jako sakwy.

Modułowy design pozwala dopasować Twój bagaż do rodzaju Twojej podróży - od zwykłej przejażdżki w ciągu dnia do dłuższych przygodowych podróży.

Dokładając dodatkowo OS-ADVENTURE jako torbę 'wierzchnią', dostajesz 100% wodoodporny , bardzo trwały bagaż o pojemności do 54 litrów.

Elastyczny design OS-BASE daje również możliwość założenia wcześniejszych modeli jak Overlander-15 jako 'sakwy', US-DRYPACKS jako torby 'wierzchnie' oraz zawiera 'Loop Mounts' do dołączenia np. namiotu lub maty do spania (do dołączenia np. namiotu lub maty dodatkowo potrzebne będą OS-CAM STRAPS).

Po wstępnym dopasowaniu toreb, można je łatwo założyć i ściągnąć. Bardzo wytrzymała konstrukcja Hypalon z półsztywnym rdzeniem polipropylenowym jest bardzo stabilna i zarazem lekka.

Wyjątkowy system montażu OS-RACK LOOP* jest bardzo mocny i jest niezawodnym rozwiązaniem , które sprawdzi się przy wymaganiach przewożenia bagażu off-road.

* zawiera 2 sztuki OS-RACK LOOPS , do których należy wywiercić dwie 6mm dziury w tylnym błotniku.

 

SPECYFIKACJA :

- Możliwość przewiezienia bagażu o pojemności od 12 do 54 litrów

- Super wytrzymała konstrukcja Hypalon™

- Łatwe i szybkie zakładanie/ściąganie

- Wzmocnione szwy we wszystkich newralgicznych punktach

- Zaczepy wykonane ze stopu Aircraft

- Nie ślizgające się klamry

- Zestaw zawiera 2 sztuki OS-RACK LOOPS

- 10 lat gwarancji

 

DOPASOWANIE

Gdy OS-RACK LOOPS są zamocowane do tylnego błotnika i wybrane przez Ciebie torby OS PACKS są zamontowane do OS-BASE dopasowanie jest szybkie i łatwe :

1. Przypnij dwa górne paski do OS Rack Loops , ale pozostaw je luźno.

2. Zawiń dwa dolne paski dookoła ramy motocykla najniżej jak możesz i przypnij je do pętli znajdującej się na pasku zaciskając je tak mocno jak możesz.

3. Stań z tyłu motocykla i zaciśnij górne paski tak mocno jak to możliwe , sprawdzając czy torby są ciasno zamocowane do motoru.

4. Przypnij dodatkową 'wierzchnią' torbę za pomocą Loop Mounts znajdujących się na OS-BASE oraz 2 sztuk pętli OS-Rack Loops.

 

UWAGA

Jeżeli OS-BASE jest w bliskim kontakcie z tłumikiem wydechowym , musisz założyć termiczną osłonę.

Rekomendowany przez firmę Kriega produkt Acerbis - Silikonowy Protektor Tłumika.

 

Wymiary :

510 mm (długość) x 190 mm (szerokość)

 

Waga :

700 gram

KRKOSBA
1 Przedmiot
SymbolProduktDostępność
KRKOSBAKRIEGA OS-BASE Adapter uprzężyGdańsk: 3-7 dni
Wrocław: 3-7 dni
Katowice: 3-7 dni
Warszawa: 3-7 dni

Podobne produkty

16 innych produktów w tej samej kategorii: