MYYOUR Crazy Head Wieszak ścienny na kask i odzież motocyklową fuksja

Indeks: Crazyhead_purple

320,00 zł
Brutto

Wieszak na kask, mocowany do ściany, z wnęką na zawartość kieszeni i hak na ubranie. Dla miłośników motocykli, czy to profesjonalistów, czy też studentów jeżdżących skuterami, kask jest ważnym osobistym przedmiotem, jak i sam motocykl, dlatego zasługuje on na specjalne miejsce przechowania. Zaokrąglony jak głowa kształt, został dobrany tak aby kask spoczywał w naturalnej pozycji i nie ulegał deformacji, a wnęka jest miejscem, gdzie można wrzucić kluczyki, portfel czy rękawiczki; można też przewiesić szalik, a na haczyku pod „szyją" - kurtkę lub kombinezon. Wieszak na kask Crazy Head jest dostarczany wraz z płytą montażową do ściany ze specjalnymi śrubami.

Ilość

  • Bezpłatny odbiór osobisty w naszych salonach firmowych. Bezpłatny odbiór osobisty w naszych salonach firmowych.
  • Szeroka oferta produktów oraz bezproblemowa realizacja zamówień. Szeroka oferta produktów oraz bezproblemowa realizacja zamówień.
  • 14 dni na odstąpienie od umowy bez podania przyczyny. 14 dni na odstąpienie od umowy bez podania przyczyny.

Wieszak na kask, mocowany do ściany, z wnęką na zawartość kieszeni i hak na ubranie.

Dla miłośników motocykli, czy to profesjonalistów, czy też studentów jeżdżących skuterami, kask jest ważnym osobistym przedmiotem, jak i sam motocykl, dlatego zasługuje on na specjalne miejsce przechowania.

Zaokrąglony jak głowa kształt, został dobrany tak aby kask spoczywał w naturalnej pozycji i nie ulegał deformacji, a wnęka jest miejscem, gdzie można wrzucić kluczyki, portfel czy rękawiczki; można też przewiesić szalik, a na haczyku pod „szyją" - kurtkę lub kombinezon

Wieszak na kask Crazy Head jest dostarczany wraz z płytą montażową do ściany ze secjalnymi śrubami.

Wykończenia: POLEASY® embossed print

Nie tylko wzornictwo i technologia dają różnicę w produktach Myyour: także pod względem materiałów, firma z siedzibą w Padwie może obecnie wyrazić maksimum dzięki nowemu materiałowi zwanemu Poleasy®.

Poleasy® opatentowany na całym świecie, rozwiązuje problem, zapewniając produktom Myyour bardziej kompaktowe powierzchnie i unikalne performance pod względem wytrzymałości, zmywalność i blask kolorów.

Poleasy® o doskonałych właściwościach mechanicznych, odporny na promieniowanie UV do zastosowań zewnętrznych. Pozbawiony do 99% porowatości powierzchni.

Rozmiar: 26x15,8xH36 cm

Projektant: CrousCalogero

Czas dostawy: 3/ 4 tygodni roboczych

Crazyhead_purple
SymbolProduktDostępność
Crazyhead_purpleMYYOUR Crazy Head Wieszak ścienny na kask i odzież motocyklową fuksjaGdańsk: 3-7 dni
Wrocław: 3-7 dni
Katowice: 3-7 dni
Warszawa: 3-7 dni

Podobne produkty

16 innych produktów w tej samej kategorii: