• Wyprzedaż!

OXFORD TAILPACK T25R Torba na kask motocyklowy czarna

Torba idalnie skrojona do wielkości kasku motocyklowego i tym samym idealna do jego transportu. Wykonana z nylonu 420D Ripstop (materiał "odpychający" wodę). Torba została wyposażona w fabryczny system mocowania, pozwalająca w pewny i bezpieczny sposób wykorzystać elementy ramy do odpowiedniego umocowania jej na tylnym siedzeniu. W modelu T25 oprócz komory głównej przystosowanej kształtem do kasku integralnego, znajdują się również dwie zewnętrzne kieszenie na drobiazgi. 

280,00 zł
Brutto
Ilość

  • Bezpłatny odbiór osobisty w naszych salonach firmowych. Bezpłatny odbiór osobisty w naszych salonach firmowych.
  • Szeroka oferta produktów oraz bezproblemowa realizacja zamówień. Szeroka oferta produktów oraz bezproblemowa realizacja zamówień.
  • 14 dni na odstąpienie od umowy bez podania przyczyny. 14 dni na odstąpienie od umowy bez podania przyczyny.

Torba idalnie skrojona do wielkości kasku motocyklowego i tym samym idealna do jego transportu. Wykonana z nylonu 420D Ripstop (materiał "odpychający" wodę). Torba została wyposażona w fabryczny system mocowania, pozwalająca w pewny i bezpieczny sposób wykorzystać elementy ramy do odpowiedniego umocowania jej na tylnym siedzeniu. W modelu X25 oprócz komory głównej przystosowanej kształtem do kasku integralnego, znajdują się również dwie zewnętrzne kieszenie na drobiazgi. 

 

 

OL220

Opis

Producent/Marka
Oxford
SymbolProduktDostępność
OL220OXFORD TAILPACK T25R Torba na kask motocyklowy czarnaGdańsk: 3-7 dni
Wrocław: 3-7 dni
Katowice: 3-7 dni
Lubin: 3-7 dni
Poznań: 3-7 dni