Shoei - wkładka centralna S5 do NXR

Shoei - wkładka centralna S5 do NXR

Indeks: 18033230

169,00 zł
Brutto

Shoei - wkładka centralna S5 do NXR

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

  • Bezpłatny odbiór osobisty w naszych salonach firmowych. Bezpłatny odbiór osobisty w naszych salonach firmowych.
  • Szeroka oferta produktów oraz bezproblemowa realizacja zamówień. Szeroka oferta produktów oraz bezproblemowa realizacja zamówień.
  • 14 dni na odstąpienie od umowy bez podania przyczyny. 14 dni na odstąpienie od umowy bez podania przyczyny.

Wyjątkowo wszechstronny. Kask sportowy NXR/NXR2 ma ogromny zakres zastosowań. Równie wszechstronne są możliwości regulacji jego wewnętrznej wyściółki.

Wypełnienia do kasków w różnych rozmiarach mogą być używane do zastąpienia oryginalnej wyściółki lub do indywidualnego dopasowania kasku w górnej części głowy. Wyściółkę modelu kasku można wymienić w ramach jego przydziału rozmiaru, np. "S5" - "S9" - "S13". „S5” oznacza cieńszą, „S13” grubszą wyściółkę, jak pokazano na poniższym wykresie.

Na tylnej części wypełnienia znajdziesz rozmiar oryginalnej wyściółki.

Z ciasnym, ale wygodnym kaskiem możesz wyjść na tor wyścigowy lub wystartować z przytupem na światłach na spod Twojego bloku. Wyściółka głowy kasku SHOEI NXR/NXR2 zapewnia stabilne dopasowanie, a trójwymiarowa struktura żeber zapewnia doskonałą wentylację i skuteczne odprowadzanie wilgoci. Zastosowanie szybkoschnących materiałów i materiału siateczkowego w pokrowcu zapewnia przyjemny komfort noszenia, zarówno podczas zajęć sportowych, jak i podczas długich wycieczek.

Czy wewnętrzna wyściółka Twojego kasku zużyła się po wielu okrążeniach na torze lub wielu kilometrach na drodze, czy też nie można jej już wyczyścić? Wymiana przywraca oryginalne dopasowanie i szybko i łatwo zapewnia świeże, higieniczne wnętrze kasku.

Pasuje do modeli NXR i NXR2.

Zapinanie na zatrzaski i pasek mocujący.

kask motocyklowy wypełnienie do kasku na ścigacza shoei nxr nxr2

18033230
1 Przedmiot
SymbolProduktDostępność
18033230Shoei - wkładka centralna S5 do NXRGdańsk: dostępne
Wrocław: niedostępne
Katowice: niedostępne
Warszawa: niedostępne

Podobne produkty

16 innych produktów w tej samej kategorii: