Nova Bike

Każdy z nas kocha swój motocykl, a miłość to chemia. To właśnie NOVA BIKE ją tworzy. NOVA BIKE to coś więcej niż kosmetyki przeznaczone dla motocykli i motocyklistów, to coś co pozwala abyśmy każdego dnia mogli się cieszyć czymś co sprawia nam i naszym bliskim wiele radosci.Dzięki naszej pasji i pełnemu zaangażowaniu będziemy sukcesywnie rozwijać nasz asortyment, tak aby sprostać stale rosnącym potrzebom klienta. Od początku koncentrujemy się na stworzeniu wiarygodnej marki, poprzez szczerość i otwartość,byciu symbolem najwyższej jakości, oraz pełnej odpowiedzialności za nasz produkt. Chcemy nie tylko być producentem ale także kluczowym partnerem dla naszych Klientów.

Profesjonalne kosmetyki motocyklowe Nova Bike

Nova Bike

Jest 5 produktów.

Pokazano 1-5 z 5 pozycji

Aktywne filtry

  • Promocja

  NOVA BIKE Chrome Protect...

  Cena podstawowa 56,00 zł -15% Cena 48,00 zł

  Koniec z męczącym oraz żmudnym czyszczeniem polerowanych elementów motocykla. Od teraz z pomocą przychodzi Nova Bike Chrome Protect preparat do czyszczenia, pielęgnacji i konserwacji elementów chromowanych, lakierowanych i ze stali nierdzewnej.

  • Promocja

  NOVA BIKE Leather Cleaner &...

  Cena podstawowa 72,00 zł -15% Cena 61,00 zł

  NOVA BIKE LEATHER CLEANER- preparat do czyszczenia odzieży skórzanej o pojemności 100 ml. Usuwa silne zabrudzenia i przebarwienia, tłuste plamy, zeschnięte owady. Preparat spienia się na gąbce, a następnie nakłada się  na odzież skórzaną w postaci gęstej piany.

  • Promocja

  NOVA BIKE Silicon Spray...

  Cena podstawowa 27,00 zł -15% Cena 23,00 zł

  Nova Bike Silicon Spray Silikonowy środek konserwujący do motocykla z przeznaczeniem do efektywnej konserwacji oraz renowacji elementów motocykli z tworzyw sztucznych oraz gumowych.

  • Promocja

  NOVA BIKE Insect Remover...

  Cena podstawowa 19,00 zł -15% Cena 16,00 zł

  Nova Bike Insect Remover to rewelacyjny środek chemiczny do łatwego usuwania owadów i insektów z motocykla, kasku oraz odzieży motocyklowej. Przeznaczony do szybkiego i skutecznego usuwania przyschniętych owadów oraz zanieczyszczeń organicznych z reflektorów, lusterek, owiewek, lakieru, metalu oraz plastiku.

  • Promocja

  NOVA BIKE Insect Remover...

  Cena podstawowa 19,00 zł -15% Cena 16,00 zł

  Nova Bike Insect Remover to wygodny środek kosmetyczny do usuwania zabrudzeń spowodowanych owadami z motocykla. Łatwa w użytkowaniu forma atomizera ułatwi rozprowadzanie środka po czyszczonych powierzchniach.