Knox

Specjalizujemy się w projektowaniu i produkcji innowacyjnych urządzeń ochronnych przeciwuderzeniowych, systemów warstwowych, Hand Armor, a ostatnio także w naszych kolekcjach odzieży studyjnej . Nasze produkty są zbudowane dla motocykli, motocrossu, kolarstwa górskiego, snowboardu, narciarstwa i jeździectwa. Knox jest marką z wyboru dla wielu cenionych marek motocyklowych na świecie, które wybierają Knox Original Equipment do swojej odzieży.

KNOX - Twoje bezpieczeństwo na motocyklu

Knox

Jest 32 produktów.

Pokazano 1-32 z 32 pozycji
 • Ochraniacze KNOX certyfikowane CE są mniejsze, lżejsze i cieńsze. Wykonane z lekkiego, elastycznego PU, ochraniacze Knox® są zaprojektowane w formie trójwymiarowej: bardzo miękkie i elastyczne. Gładka nawierzchnia tych cienkich i lekkich ochraniaczy czyni je doskonałym wyborem do odzieży, gdzie ochraniacze powinny być ledwo widoczne lub niezauważalne przez użytkownika. Knox® daje elastyczność i pełną swobodę ruchów. 2 punkty zgięcia i 12 otworów do oddychania; wnętrze jest miękkie i gładkie dla dodatkowej wygody, jednocześnie oferując doskonałą ochronę.

 • KNOX PROTECTOR SHOULDERS...

  Cena 79,00 zł

  Ochraniacze KNOX certyfikowane CE są mniejsze, lżejsze i cieńsze. Wykonane z lekkiego, elastycznego PU, ochraniacze Knox® są zaprojektowane w formie trójwymiarowej: bardzo miękkie i elastyczne. Gładka nawierzchnia tych cienkich i lekkich ochraniaczy czyni je doskonałym wyborem do odzieży, gdzie ochraniacze powinny być ledwo widoczne lub niezauważalne przez użytkownika. Knox® daje elastyczność i pełną swobodę ruchów. 2 punkty zgięcia i 12 otworów do oddychania; wnętrze jest miękkie i gładkie dla dodatkowej wygody, jednocześnie oferując doskonałą ochronę.

 • KNOX FLEXIFORM P40...

  Cena 79,00 zł

  Ochraniacze Knox Flexiform wykonane są z lekkiego elastycznego PU, zaprojektowane w trójwymiarze dzięki czemu są bardzo miękkie i elastyczne. Knox® Flexiform CE są doskonałym wyborem dla odzieży skórzanych i tekstylnych ze względu na swoje gładkie wykończenie i cienkie krawędzie.  Wnętrze zawiera kanały powietrzne, aby pomóc w rozproszeniu ciepła. Protektory zapewniają wygodę, komfort elastyczność i pełną swobodę przy jednoczesnym zapewnieniu bezpieczeństwa.

 • KNOX COMBO FLEXIFORM 216...

  Cena 22,00 zł

  Woreczki na Knox Flexiform 215. Woreczki na protektory bioder (Knox Flexiform 215) (Para). Wykonane z mocnej i odpornej na przetarcia tkaniny, dodatkowo wyposażone w rzep, który ułatwia montaż.

 • KNOX COMBO FLEXIFORM 215...

  Cena 22,00 zł

  Woreczki na Knox Flexiform 215. Woreczki na protektory bioder (Knox Flexiform 215) (Para). Wykonane z mocnej i odpornej na przetarcia tkaniny, dodatkowo wyposażone w rzep, który ułatwia montaż.

 • Ochraniacz klatki piersiowej KNOX CHEST GUARD jest oddzielnym protektorem zatwierdzonym certyfikatem CE. Może być dołączany do jakiegokolwiek protektora pleców KNOX. Jednoczęściowy wyprofilowany do klatki piersiowej tak aby był lekki i wygodny.

 • KNOX FLEXIFORM PLUS...

  Cena 55,00 zł

  Protektor gładki KNOX FLEXIFORM PLUS, miękki z cienkimi brzegami. Z systemem przepływu powietrza, bardzo wygodny, prawie nie odczuwalny podczas noszenia. Wykonany z elastycznego poliuretanu dla najlepszej ochrony przed uderzeniem.

 • Protektor gładki KNOX FLEXIFORM PLUS VELCRO, miękki z cienkimi brzegami. Z systemem przepływu powietrza, bardzo wygodny, prawie nie odczuwalny podczas noszenia. Wykonany z elastycznego poliuretanu dla najlepszej ochrony przed uderzeniem.

 • Woreczki na Knox Flexiform 216. Woreczki na protektory bioder (Knox Flexiform 215) (Para). Wykonane z mocnej i odpornej na przetarcia tkaniny, dodatkowo wyposażone w rzep, który ułatwia montaż.

 • Woreczki na Knox Flexiform 215. Woreczki na protektory bioder (Knox Flexiform 215) (Para). Wykonane z mocnej i odpornej na przetarcia tkaniny, dodatkowo wyposażone w rzep, który ułatwia montaż.

  • Darmowa wysyłka

  Meta-Sys został opracowany według drugiej generacji technologii hybrydowej. Kombinacja powłoki „twardej” wykonanej z polipropylenu jako powłoka zewnętrzna która ma za zadanie rozproszenie uderzenia oraz miękka warstwa Flexiform + na wewnętrznej stronie dla maksymalnej absorpcji energii. Unikalna budowa dwuwarstwowa jest w stanie pochłonąć ogromne ilości energii i z łatwością spełnić normę CE EN 1621 poziom 2, która jest najwyższą normą, i to bez dokładania zwiększonej wagi. Meta-Sys jest zaprojektowany z czterech oddzielnych paneli, które poruszają się niezależnie, pozwalając użytkownikowi na swobodne obracanie i skręcanie tułowia prawie w każdym kierunku. Wydłuża się on kiedy kierowca pochyla się – pomaga objąć ochroną pełną powierzchnie pleców podczas jazdy. Dodatkowo strefa ochrony łopatki osłania trudny do ochrony obszar ramion.

 • KNOX GUERILLA KNEE...

  Cena 270,00 zł

  Guerilla Knee zostały wykonane z połączenia komfortowej rozciągliwej i oddychającej siatki z wewnętrznym ochraniaczem kolan. Posiadają dodatkowe zapięcie (pas zabezpieczający) na rzep. Ochraniacze wyposażone są w protektory Flexiform+, które idealnie dopasowują się do ciała. Są miękkie, elastyczne i odporne na temperaturę.

 • KNOX FLEX LITE KNEE...

  Cena 225,00 zł

  KNOX FLEX LITE KNEE Ochraniacze kolan o bardzo dyskretnym designie, idealnym do noszenia pod spodniami typu jeans. Wykonane z miękkiego i wygodnego materiału, dzięki czemu mogą być noszone przez cały dzień. Wyposażone w siatkę stretch z miękkiego oddychającego poliestru.

 • KNOX CROSS GUARD ELBOW...

  Cena 219,00 zł

  KNOX CROSS GUARD ELBOW Ochraniacze łokci zostały zaprojektowane do użytku w bardzo szerokim zakresie sportowych zastosowań. Wykonane metodą wtryskową LDPE integralnie wraz ze strukturą plastra miodu dla idealnej ochrony, nałożone na gąbkę obszytą siateczką, wyposażone w miękkie regulowane paski.

 • KNOX CHEST GUARD SPORT...

  Cena 210,00 zł

  Ochraniacz klatki piersiowej KNOX CHEST GUARD jest oddzielnym protektorem zatwierdzonym certyfikatem CE. Może być dołączany do jakiegokolwiek protektora pleców KNOX. Jednoczęściowy wyprofilowany do klatki piersiowej tak aby był lekki i wygodny.

 • Ochraniacz klatki piersiowej KNOX CHEST GUARD jest oddzielnym protektorem zatwierdzonym certyfikatem CE. Może być dołączany do jakiegokolwiek protektora pleców KNOX. Jednoczęściowy wyprofilowany do klatki piersiowej tak aby był lekki i wygodny.

  • Darmowa wysyłka

  Protektor pleców Knox Aegis 8 RACE. Zaprojektowany tak, by idealnie pasował do wszystkich wielkości pleców od męskich, damskich i dziecięcych. Cienka konstrukcja jest niewidoczna, nawet pod obcisłą sportową skórzaną kurtką. Wykonany z termoplastycznej gumy dla najlepszego pochłaniania uderzeń nawet wielokrotnych. Zatwierdzony przez Certyfikat Europejski poziom drugi wg EN1621-2:2014. Możliwość dołączenia protektora klatki piersiowej.

  • Darmowa wysyłka

  KNOX AEGIS 9 Protektor...

  Cena 721,00 zł

  Protektor pleców Knox Aegis 9. Zaprojektowany tak, by idealnie pasował do wszystkich wielkości pleców od męskich, damskich i dziecięcych. Cienka konstrukcja jest niewidoczna, nawet pod obcisłą sportową skórzaną kurtką. IPS system dla idealnego dopasowania i idealnej pozycji. Wykonany z termoplastycznej gumy dla najlepszego pochłaniania uderzeń nawet wielokrotnych. Zatwierdzony przez Certyfikat Europejski poziom drugi wg EN1621-2:2014.Możliwość dołączenia protektora klatki piersiowej.

  • Darmowa wysyłka

  KNOX AEGIS 7 Protektor...

  Cena 721,00 zł

  Protektor pleców Knox Aegis 7. Zaprojektowany tak, by idealnie pasował do wszystkich wielkości pleców od męskich, damskich i dziecięcych. Cienka konstrukcja jest niewidoczna, nawet pod obcisłą sportową skórzaną kurtką. Wykonany z termoplastycznej gumy dla najlepszego pochłaniania uderzeń nawet wielokrotnych. Zatwierdzony przez Certyfikat Europejski poziom drugi wg EN1621-2:2014. Możliwość dołączenia protektora klatki piersiowej.

  • Darmowa wysyłka

  KNOX AEGIS 6 Protektor...

  Cena 585,00 zł

  Protektor pleców Knox Aegis 6. Zaprojektowany tak, by idealnie pasował do wszystkich wielkości pleców od męskich, damskich i dziecięcych. Cienka konstrukcja jest niewidoczna, nawet pod obcisłą sportową skórzaną kurtką. Wykonany z termoplastycznej gumy dla najlepszego pochłaniania uderzeń nawet wielokrotnych. Zatwierdzony przez Certyfikat Europejski poziom drugi wg EN1621-2:2014. Możliwość dołączenia protektora klatki piersiowej.

  • Darmowa wysyłka

  KNOX AEGIS 5 Protektor...

  Cena 585,00 zł

  Protektor pleców Knox Aegis 5. Zaprojektowany tak, by idealnie pasował do wszystkich wielkości pleców od męskich, damskich i dziecięcych. Cienka konstrukcja jest niewidoczna, nawet pod obcisłą sportową skórzaną kurtką. Wykonany z termoplastycznej gumy dla najlepszego pochłaniania uderzeń nawet wielokrotnych. Zatwierdzony przez Certyfikat Europejski poziom drugi wg EN1621-2:2014.

 • KNOX AEGIS 4 CHILD...

  Cena 405,00 zł

  Zaprojektowany aby idealnie pasował do wszystkich wielkości pleców : męskich, damskich i dziecięcych. Cienka konstrukcja jest niewidoczna, nawet pod obcisłą sportową skórzaną kurtką. IPS system dla idealnego dopasowania i idealnej pozycji. Wykonany z termoplastycznej gumy dla najlepszego pochłaniania uderzeń nawet wielokrotnych. Zatwierdzony przez Certyfikat Europejski poziom drugi wg EN1621-2. Możliwość dołączenia protektora klatki piersiowej.

 • KNOX ADVANCE X Protektor...

  Cena 63,00 zł

  Knox Advance X. Najlżejszy protektor pleców dostępny na rynku. Bardzo niska waga - jedynie 130 gram. Wyprodukowane w Wielkiej Brytanii przez Knox.

  • Wyprzedaż!

  KNOX ADVANCE HC TECH...

  Cena 73,00 zł

  Knox HC Tech wykonany jest z konstrukcji 3 warstw z unikalnym lekkiego rdzenia z polipropylenu o strukturze plastra miodu. Ochraniacz został zaprojektowany w celu maksymalnej ochrony, ale jednocześnie jest wygodny w użytkowaniu. Wewnątrz ochraniacz ma zakrzywioną strukturę co zwiększa elastyczności. Niezauważalny pod ubraniem dzięki gładkiej powłoce i zaokrąglonym rogom.

 • Rękawice motocyklowe Knox Orsa MX OR3 to doskonała propozycja flagowej rękawiczki z kolekcji Off Road. Połączenie skóry jako materiału zewnętrznego oraz jednowarstwowego oddychającego materiału wewnątrz rękawicy zapewni dobre czucie oraz trzymanie.

  • Darmowa wysyłka

  Rękawice motocyklowe Knox Handroid Pod to sportowa wersja doskonałych rękawic motocyklowych. Wykonane z wysokiej jakości skóry naturalnej z nakładką silikonową poprawiającą chwyt manetki. 

  • Darmowa wysyłka

  KNOX HANDROID FULL CE...

  Cena 1 170,00 zł

  KNOX HANDROID - NAJBARDZIEJ ZAAWANSOWANE TECHNOLOGICZNIE RĘKAWICE MOTOCYKLOWE TERAZ Z CERTYFIKATEM CE. Najbardziej na świecie zaawansowane technologicznie rękawice motocyklowe, Knox Handroid, właśnie otrzymał pełną certyfikację Full CE na 2014 rok. Niezależnie testowane i certyfikowane do najnowszych europejskich standardów prEN13594 2012 ( „Rękawice ochronne dla motocyklistów” ), Handroid jest jedyną rękawicą która spełniła rygorystyczne wymagania.

  • Darmowa wysyłka

  KNOX HANDROID FULL CE RED...

  Cena 1 170,00 zł

  Rękawice także były testowanie ze względu na ograniczanie ruchów, swobodę, aby upewnić się że kierowca nie będzie miał żadnych ograniczeń podczas noszenia rękawic, jak również zabezpieczenie przed zsunięciem z dłoni w czasie wypadku.

  • Darmowa wysyłka

  KNOX HANDROID FULL CE...

  Cena 1 099,00 zł

  Rękawice także były testowanie ze względu na ograniczanie ruchów, swobodę, aby upewnić się że kierowca nie będzie miał żadnych ograniczeń podczas noszenia rękawic, jak również zabezpieczenie przed zsunięciem z dłoni w czasie wypadku.

  • Darmowa wysyłka

  KNOX HANDROID FULL CE BLACK...

  Cena 1 170,00 zł

  KNOX HANDROID - NAJBARDZIEJ ZAAWANSOWANE TECHNOLOGICZNIE RĘKAWICE MOTOCYKLOWE TERAZ Z CERTYFIKATEM CE. Najbardziej na świecie zaawansowane technologicznie rękawice motocyklowe, Knox Handroid, właśnie otrzymał pełną certyfikację Full CE na 2014 rok. Niezależnie testowane i certyfikowane do najnowszych europejskich standardów prEN13594 2012 ( „Rękawice ochronne dla motocyklistów” ), Handroid jest jedyną rękawicą która spełniła rygorystyczne wymagania.

  • Wyprzedaż!

  KNOX ADRENALINE RACE PRO...

  Cena 275,00 zł

  Sportowe rękawice, w których marka Adrenaline po raz pierwszy wykorzystała legendarne ochraniacze firmy Knox. Rękawice te zostały wykonane z myślą o jak najlepszej ochronie, jednak trzymając w przystępną cenę. Race pro są rękawicami, których sam wygląd sprawia, że czujemy się bezpieczniej podczas ewentualnego spotkania z asfaltem.

  • Darmowa wysyłka

  KNOX AEGIS 8 Protektor...

  Cena 721,00 zł

  Protektor pleców Knox Aegis 8. Zaprojektowany tak, by idealnie pasował do wszystkich wielkości pleców od męskich, damskich i dziecięcych. Cienka konstrukcja jest niewidoczna, nawet pod obcisłą sportową skórzaną kurtką. IPS system dla idealnego dopasowania i idealnej pozycji. Wykonany z termoplastycznej gumy dla najlepszego pochłaniania uderzeń nawet wielokrotnych. Zatwierdzony przez Certyfikat Europejski poziom drugi wg EN1621-2:2014. Możliwość dołączenia protektora klatki piersiowej.