Pielęgnacja kasku

Pielęgnacja kasku

Jest 15 produktów.

Pokazano 1-15 z 15 pozycji

Aktywne filtry

  • Promocja

  MUC-OFF 212 VISOR LENS...

  Cena podstawowa 25,00 zł -15% Cena 21,00 zł

  Środek do czyszczenia wizjerów i gogli o pojemności 35 ml, w pełni antybakteryjny, zabija 99.9% bakterii. Bezpieczny dla każdego rodzaju wizjerów, szkieł, gogli, 100% biodegradowalny i co ważne nie zawiera chemikaliów ani rozpuszczalników.

  • Promocja

  MUC-OFF 615 HELMET CARE KIT...

  Cena podstawowa 159,00 zł -15% Cena 135,00 zł

  Odświeżająca pianka do kasku, środek do czyszczenia wizjera i skorupy kasku, środek anti-fog oraz ściereczka z mikrofibry to niezbędnik motocyklisty pragnącego utrzymać kask we właściwym stanie przez cały sezon. 

  • Promocja

  MOTO CARE Zestaw chusteczki...

  Cena podstawowa 30,00 zł -15% Cena 26,00 zł

  Oryginalny zestaw chemii motocyklowej Moto Care. Zestaw zawiera 2 chusteczek ( mokra i sucha) do kompleksowego czyszczenia wizjera i skorupy kasku, oraz smar przeznaczony do łańcuchów motocyklowych oraz quadowych wszystkich typów, zwykłych oraz O-Ring, X-Ring i Z-Ring. Dzięki precyzyjnemu aplikatorowi łatwo się nanosi. Idealnie dociera do wszystkich elementów łańcucha, pozostawiając odporną na korozję, wysoką temperaturę i wodę powłokę.

  • Promocja

  MOTO CARE Chusteczki do...

  Cena podstawowa 4,00 zł -15% Cena 3,00 zł

  Zestaw 2 chusteczek Moto Care do kompleksowego czyszczenia wizjera i skorupy kasku. Mokra – szybko i skutecznie usuwa brud, owady i sadzę. Sucha - Nie pozostawia smug i śladów ograniczających widoczność.

  • Promocja

  Muc-Off 214-1 Środek...

  Cena podstawowa 59,00 zł -15% Cena 50,00 zł

  MUC-OFF 214-1 Uniwersalny środek z zakresu chemii pielęgnacyjnej motocykla zapobiegający parowaniu wizjera. Zastoswanie środka pozwoli na utrzymywanie należytej czystości wizjera w momencie zmiennych warunków pogodowych.

  • Promocja

  S100 VISIER-UND...

  Cena podstawowa 4,00 zł -15% Cena 3,00 zł

  Świetna wycieczka omawiana zakręt po zakręcie przestaje być rewelacyjna i bezpieczna gdy widoczność się pogarsza. Nie zawsze jest to wynikiem zmroku, lecz ilości insektów roztrzaskanych na szybce kasku. Efektem jest pogorszenie widoczności, refleksy oraz nieprzyjemny odór.

  • Promocja

  Muc-Off 272 Ściereczka z...

  Cena podstawowa 39,00 zł -15% Cena 33,00 zł

  Ściereczka Muc-Off została stworzona w jednym celu, aby wydobyć maksimum blasku z polerowanej powierzchni. Dzięki zastosowaniu technologii rozczepianych włókien zdecydowanie zwiększa powierzchnię absorpcji, eliminując zacieki wody, resztki zanieczyszczeń oraz ślady środków czyszczących. Niezwykle miękka. Idealna do polerowania powierzchni plastikowych oraz lakierowanych. Pozostawia idealnie czystą powierzchnię z głębokim połyskiem. Jest najbardziej zaawansowaną ściereczką do polerowania ram rowerowych, nadwozi motocyklowych, karoserii samochodowych oraz szyb.

  • Promocja

  Muc-Off 219 Środek do...

  Cena podstawowa 49,00 zł -15% Cena 42,00 zł

  Środek do czyszczenia wizjerów i gogli 250 ml. Pozwala zachować czystość szkieł, jednocześnie nie rysując ich powierzchni.

  • Promocja

  Muc-Off 998 Mikrofibra do...

  Cena podstawowa 35,00 zł -15% Cena 30,00 zł

  Ściereczka specjalnie przeznaczona do czyszczenia wizjerów i gogli wykonana z najwyższej jakości mikrofibry. Super miękki materiał z mikrowłókien, który został zaprojektowany do czyszczenia delikatnych powierzchni. Rozmiar idealny do czyszczenia kasków. Ściereczkę można prać w pralce.

  • Promocja

  Muc-Off 202 Zestaw do...

  Cena podstawowa 55,00 zł -15% Cena 47,00 zł

  Profesjonalna chemia czyszcząca Muc-Off 202 do usuwania plam i zanieczyszczeń z wizjerów, okularów oraz gogli motocyklowych. W 100% neutralna dla organizmu człowieka i w pełni biodegradowalna.

  • Promocja

  Muc-Off 199 Odświeżająca...

  Cena podstawowa 45,00 zł -15% Cena 38,00 zł

  Muc-Off 199 Odświeżająca pianka do kasku jest to wysoce efektywny i łatwy w użyciu preparat do czyszczenia wkładek w kaskach oraz innych miękkich tworzyw, które mają kontakt z ciałem. Preparat natychmiast się pieni dzięki czemu delikatnie zbiera brud i kurz pozostawiając delikatny cytrynowy zapach. Preparat ten idealnie nadaje się do czyszczenia kasków, butów, rękawiczek i zbroi.

 • S100 Visier-Und...

  Cena 49,00 zł

  Niezliczone ilości much kończą swój żywot na szybkach, kaskach, reflektorach i osłonach przednich, które nie tylko pogarszają wygląd motocykla, ale także widoczność kierowcy, a tym samym bezpieczeństwo. Wszystkie te problemy rozwiążesz środkiem S100 Visier-Und Helmreiniger.

  • Promocja

  S100 Helmpolster-Reiniger...

  Cena podstawowa 49,00 zł -15% Cena 42,00 zł

  Środek do czyszczenia wnętrza kasku S100 spray 300ml. Skutecznie usuwa kurz, lakier, żel do włosów i pot z wnętrza kasku. Posiada właściwości pochłaniania zapachów. Zanieczyszczenia usuwa dzięki głębokiej penetracji w tkaninę bez konieczności wypinania wnętrza ze skorupy. Przywraca uczycie świeżości  oraz komfort noszenia intensywnie używanym kaskom.

  • Promocja

  MOTUL Preparat do...

  Cena podstawowa 33,00 zł -15% Cena 28,00 zł

  Bakterio i grzybobójczy środek odkażający do stosowania wewnątrz kasków. Skutecznie czyści i neutralizuje zapachy. Efekt leczniczy z natychmiastowym działaniem. Nie podrażnia skóry, przetestowany dermatologicznie. Rozpylać na wewnętrzną stronę kasku.

  • Wyprzedaż!

  Odświeża i konserwuje powierzchnie matowe pozostawiając jednorodną estetyczną barwę. Zalecany do matowych powierzchni plastikowych jak i lakierowanych. Doskonały do utrzymania w czystości matowej skorupy kasku. Pozostawia lekką nie klejącą warstwę ochronną. Zawiera filtr UV. Nie nadaje się do powierzchni błyszczących.