Kamery sportowe

Kamery sportowe

Jest 36 produktów.

Pokazano 1-36 z 61 pozycji
 • Uchwyt do montażu na rurze kamera sportowa TomTom Bandit. Podłącz pilot zdalnego sterowania lub smartfona, aby z łatwością wyświetlać nagrywany obraz i go kontrolować.

 • Uchwyt na kierownicę kamera sportowa TomTom Bandit. Filmuj pod wieloma kątami z jednego uchwytu, ustawiając kamerę obiektywem do przodu lub do tyłu. Zamontuj kamerę na kierownicy lub na sztycy.

 • TOMTOM Uchwyt na deskę...

  Cena 169,00 zł

  Uchwyt na deskę kamera sportowa TomTom Bandit. Kamera jest wyposażona w dużą powierzchnię samoprzylepną oraz metalowe ramię mocujące, dzięki którym jest bardzo stabilna.

 • Osłona obiektywu do nurkowania kamera sportowa TomTom Bandit. Osłony obiektywu łatwo się zakłada i zdejmuje. Stopień wodoszczelności obiektywu jest wyraźnie oznaczony na jego zewnętrznym pierścieniu.

 • Dzięki nim wyczyścisz wszystkie uchwyty i akcesoria do kamery oraz zapewnisz im bezpieczne miejsce do przechowywania. Worki mają różne kolory, co ułatwia uporządkowanie ich według zawartości. Można je również przypiąć do plecaka lub zaczepu.

 • TOMTOM Pilot zdalnego...

  Cena 209,00 zł

  Steruj kamerą zamontowaną poza zasięgiem rąk lub wzroku i monitoruj jej status. Przycisk i dioda LED na pilocie zdalnego sterowania odpowiadają funkcjom dwóch przycisków i diod LED na kamerze. Oznaczaj ważne wydarzenia zdalnie.

 • TOMTOM Przewód mikrofonu...

  Cena 109,00 zł

  Nagrywaj krystalicznie czysty dźwięk z mikrofonu dowolnego producenta lub wyjścia audio. Redukcja niepożądanych dźwięków, w tym szumu wiatru, rejestrowanych przez wbudowany mikrofon.

 • TOMTOM Uchwyt na plecak...

  Cena 129,00 zł

  Kamerę można z łatwością przypiąć do każdego paska plecaka i nagrać stabilne ujęcie z widoku pierwszej osoby. Nie musisz martwić się, że nieruchome obiekty uszkodzą kamerę lub wejdą w kadr.

 • Czujnik tętna kamera sportowa TomTom Bandit. Sparuj czujnik tętna z kamerą , aby móc oglądać najbardziej emocjonujące momenty, w których tętno sięgnęło maksymalnego poziomu.

  • Darmowa wysyłka

  TOMTOM Bandit kamera...

  Cena 1 599,00 zł

  TomTom Bandit kamera sportowa Bike Pack. Kamera sportowa TomTom Bandit to pierwsza kamera 4K HD z wbudowanym serwerem multimediów, która umożliwia edytowanie nagrań wideo bez ich pobierania.

 • Adapter do statywu kamera sportowa TomTom Bandit. Kamera zamontowana na stacjonarnym uchwycie pozwoli Ci nagrywać to samo ujęcie wiele razy. Możesz samodzielnie nagrywać filmy z odległości, z perspektywy trzeciej osoby.

 • TOMTOM Adapter do GoPro...

  Cena 39,00 zł

  Adapter do GoPro kamera sportowa TomTom Bandit. Korzystając z adaptera, można w łatwy sposób zamocować kamerę do posiadanych już uchwytów. Znajdź zgodny uchwyt odpowiedni do warunków.

 • TOMTOM Uchwyty na typowe...

  Cena 79,00 zł

  Uchwyty na typowe powierzchnie (2×2) kamera sportowa TomTom Bandit. Kamerę można zamocować w minimalnej odległości od powierzchni montażowej. Te samoprzylepne uchwyty doskonale sprawdzają się na lakierowanych powierzchniach, takich jak osłona kasku.

 • Uchwyt na nadgarstek kamera sportowa TomTom Bandit. Nie ma potrzeby trzymać kamery, aby zarejestrować świetne ujęcie. Uchwyt na nadgarstek wygodnie się nosi i łatwo reguluje, by dobrze leżał na ręce.

 • Zestaw 5 uchwytów do kamer sportowych Midland. Midland Radio Corporation to międzynarodowy lider w dziedzinie komunikacji bezprzewodowej. Midland opracowuje wysokiej jakości produkty konsumenckie, takie jak radiotelefony firmy GMRS, radiotelefony Citizen Band (CB), radiotelefony morskie, systemy interkomów Bluetooth i nadające się do noszenia kamery akcji POV. 

 • MIDLAND BT Mount Kit

  Cena 79,00 zł

  BT Mount Kit Zestaw uchwytów przykręcany do skorupy kasku, przyklejany do skorupy kasku.Zestaw na jeden kask.

  • Darmowa wysyłka

  Dzięki zintegrowanemu Wi-Fi, Midland H5+ może nawiązać połączenie ze smartphonem i tabletem, aby oglądać, przeglądać i przesyłać filmy oraz zdjęcia. Przydatna w tym celu jest dedykowana aplikacja Ez iCam APP (iOS oraz Android).

  • Darmowa wysyłka

  Dzięki wbudowanemu żyroskopowi można go łatwo zainstalować w samochodzie i rejestrować w sposób ciągły, co dzieje się podczas jazdy, a także nagrywać wyjątkowe filmy z zaawansowanymi funkcjami Time Lapse and Slow Motion.(Polega ona na wykonaniu serii zdjęć i połączeniu ich w płynną animacje w przyspieszonym tempie)

 • RAM MOUNTS RAM-B-238U...

  Cena 41,00 zł

  Głowica obrotowa (RAM-B-238U) składa się z gumowej kuli o średnicy 1 cala podłączonej z płaską podstawą w kształcie rombu o wymiarach 2.43 cala x 1.31 cala. Podstawa posiada dwa wstępnie nawiercone otwory.

 • RAM MOUNTS RAM-B-410U...

  Cena 224,00 zł

  Motocyklowa podstawa montażowa RAM® Mounts Gas Tank jest doskonałym sposobem na uzyskanie unikalnej perspektywy z kamery lub po prostu na zamontowanie dowolnego urządzenia elektronicznego, w miejscu gdzie będzie łatwo i szybko dostępne. Ta malowana proszkowo, aluminiowa podstawa montowana jest bezpośrednio do zbiornika paliwa w motocyklu. Jest kompatybilna z wszystkimi motocyklami wyszczególnionymi na liście kompatybilności (zakładka do pobrania). W zestawie znajdują się wszystkie niezbędne do montażu śrubki i podkładki.

 • SENA Przewód łączący...

  Cena 129,00 zł

  SENA to producent interkomów motocyklowych oraz kamer sportowych. Interkomy do kasków motocyklowych marki SENA charakteryzują się wysoką jakością wykonania elementów oraz jakością dźwięku i zastosowanych technologii z najwyższej półki. Rozwiązania techniczne prześcigają innych producentów podobnych interkomów motocyklowych i są ciągle rozwijane i udoskonalane.

 • Jeżeli szukasz kompaktowego uchwytu o nieszablonowym kształcie do swojego smartfona, to właśnie go znalazłeś. RAM X-Grip II™ jest idealnym uzupełnieniem dla eleganckiego wnętrza współczesnych pojazdów. Uchwyt X-Grip™ IV jest kompatybilny ze smartfonami w futerałach lub bez futerałów, które będą pasowały do wymiarów podanych poniżej.

 • Uchwyt montowany do ramy kierownicy. Jest zintegrowany z 1-calową głowicą obrotową, która umożliwia montaż ramienia z uchwytem do urządzenia mobilnego np. nawigacji na motocykl oraz daje możliwość regulacji uchwytu w różnych kierunkach. Uchwyt wykonany jest z kompozytu o bardzo wysokiej wytrzymałości i dedykowany jest do ramy kierownicy o średnicy od 0.75 cala do 1 cala. 

 • RAM MOUNTS Adapter z...

  Cena 92,00 zł

  RAM-B-230U - adapter łączący dwa ramiona RAM Mount. Składa się z gumowej kuli o średnicy 1 cala na obu końcach.RAM-B-230U to element łączący dwa ramiona RAM Mount. Składa się z gumowej kuli o średnicy 1 cala na obu końcach, które umożliwiają podłączenie dwóch ramion. Długość adaptera mierzona od centralnego miejsca obydwu kul wynosi 1.75 cala. Adapter jest doskonały w sytuacji, kiedy ramię jest np. po prostu zbyt krótkie.

 • RAM-B-132BU - samopoziomujący uchwyt na napoje. Znany i lubiany na całym świecie samopoziomujący uchwyt na napoje. Doskonały do używania w każdym pojeździe, również na motocyklach. Prosty i szybki montaż to cecha tego uchwytu. RAM-B-132BU został wykonany z materiałów o bardzo wysokiej wytrzymałości. Ulubiony napój nareszcie w zasięgu twojej ręki.

 • RAM MOUNTS Podstawa w...

  Cena 99,00 zł

  RAM-B-108BU składa się z gumowej kuli o średnicy 1 cala podłączonej z podstawą w kształcie litery „V” oraz metalowych pasków. RAM-B-108BU jest dedykowana do montażu na elementach o średnicy od 1.0 cala do 2.1 cala maksymalnie. Jako podstawa jest alternatywą montażu w samolotach, samochodach, na łodzi itp.

 • Kabel OTG - micro USB 3.0 to kabel umożliwiający podłączenie urządzeń mających gniazdo micro USB 3.0 wspierających technologie HOST USB: dysków USB jak pendrive, myszka czy klawiatura. Z jednej strony posiada gniazdo USB, z drugiej końcówkę micro USB 3.0 umożliwiającą podpięcie tabletu, telefonu lub innego urządzenia.

 • TKN Pleciony kabel USB -...

  Cena 25,00 zł

  Kabel USB ze złączem Lightning do urządzeń Apple. Kabel pozwala na ładowanie urządzeń oraz transmisję danych. Specjalny oplot kabla sprawia, że jest on bardzo wytrzymały na uszkodzenia.

 • TKN Kabel eXtreme USB -...

  Cena 15,00 zł

  Uniwersalny kabel USB - micro USB, działający w standardzie USB 1.1 i 2.0, przeznaczony do transmisji danych i ładowania urządzeń ze złączem micro USB.

 • TKN Uniwersalna osłona...

  Cena 39,00 zł

  Uniwersalna osłona przeciwsłoneczna do nawigacji GPS i smartfonów. Osłona zmniejsza odbicia na ekranie nawigacji lub smartfonu. Osłona pasuje do urządzeń w rozmiarach od 3.5’’ do 7’’.

 • Motocyklowe gniazdo z wyjściami USB mocowane do kierownicy. Uniwersalne wyjścia sprawiają że gniazdo jest kompatybilne z praktycznie każdym urządzeniem dostępnym na rynku np. nawigacje, telefony i inne. Produkt posiada wymienny bezpiecznik chroniący instalację motocykla.

 • Motocyklowe gniazdo z wyjściami USB mocowane do kierownicy. Uniwersalne wyjścia sprawiają że gniazdo jest kompatybilne z praktycznie każdym urządzeniem dostępnym na rynku np. nawigacje, telefony i inne. Produkt posiada wymienny bezpiecznik chroniący instalację motocykla.

 • Motocyklowe gniazdo zapalniczki z dodatkowym wyjściem USB mocowane do kierownicy. Uniwersalne wyjścia sprawiają że gniazdo jest kompatybilne z praktycznie każdym urządzeniem dostępnym na rynku np. nawigacje, telefony i inne. Produkt posiada wymienny bezpiecznik chroniący instalację motocykla.

 • Motocyklowe gniazdo zapalniczki z dodatkowym wyjściem USB mocowane do kierownicy. Uniwersalne wyjścia sprawiają że gniazdo jest kompatybilne z praktycznie każdym urządzeniem dostępnym na rynku np. nawigacje, telefony i inne. Produkt posiada wymienny bezpiecznik chroniący instalację motocykla.

 • Rozgałęziacz gniazda zapalniczki rozwiązuje problem zapotrzebowania na prąd kilku urządzeń podczas podróży samochodem lub motocyklem. Rozdzielacz marki AXIVER® został wyposażony w dwa gniazda zapalniczki i dodatkowo dwa porty USB, co pozwala na jednoczesne podłączenie różnego rodzaju urządzeń takich jak: CB radio, lodówka turystyczna, telefon, tablet, nawigacja i inne. Zastosowanie długiego przewodu pozwala na dowolne umieszczenie rozgałęziacza, co doskonale sprawdza się w mniejszych samochodach lub motocyklach. Dodatkowa nakładka z taśmą przylepną pozwala na montaż rozdzielacza na desce rozdzielczej.

 • Rozgałęziacz marki AXIVER do gniazda zapalniczki to doskonały produkt dla osób dużo podróżujących samochodem lub motocyklem. Dzięki niemu istnieje możliwość jednoczesnego podłączenia kilku urządzeń. Rozgałęziacz został wyposażony w dwa gniazda zapalniczki oraz dodatkowo dwa gniazda USB. Wtyczka zapalniczki posiada blokadę, która zapewnia solidne trzymanie rozdzielacza w gnieździe. Dodatkowa blokada pozwala na ustawienie rozgałęziacza pod dowolnym kątem w zakresie 180º.