Bezpieczeństwo

Filtruj według

Zbroje

Zbroje

Jest 9 produktów.

Pokazano 1-9 z 9 pozycji
 • GARETH CS SCORPION Buzer...

  Cena 219,00 zł

  Wysokiej jakości zbroja CS Scorpion stanowi ochronę podczas uprawiania sportów motorowych. Wszystkie ochraniacze tj. ochraniacz klatki piersiowej, pleców, barków, ramion, łokci zostały osadzone na elastycznej perforowanej siatce. Zamek błyskawiczny znacznie ułatwi zakładanie. Paski pozwalają na idealne dopasowanie zbroi do ciała.

  • Darmowa wysyłka

  SPIDI Z126 Defender Armor...

  Cena 1 329,00 zł

  SPIDI Z126 Defender Armor to kompletna zbroja dla motocyklisty zawierająca w sobie protektor pleców, klatki piersiowej, łokci, barków i pasa biodrowego.

  • Darmowa wysyłka

  SPIDI Z166 Warrior Jacket...

  Cena 1 549,00 zł

  SPIDI Z166 Warrior Jacket 011 czarno-szara. Pełna ochrona górnej części ciała od Spidi Safety Laboratory.

  • Darmowa wysyłka

  SPIDI T191 Hoodie Armor...

  Cena 686,00 zł

  SPIDI Hoodie Armor jest nowoczesną bluzą wykonaną z komfortowego i przyjemnego materiału Softcell. Oferuje znakomity poziom ochrony termicznej w ciepłe dni. Certyfikowane protektory na ramionach i łokciach oraz opcjonalnie protektor pleców czynią ją idealną bluzą do jazdy miejskiej.

  • Darmowa wysyłka

  EVS G6 Lite Koszulka z...

  Cena 749,00 zł

  Lekka zbroja - ochraniacz przeznaczony do jazdy motocyklem. Oferuje całodzienna ochronę i komfort użytkowania. Wykonany z najlepszych materiałów zapewniających wysoki poziom bezpieczeństwa.

  • Darmowa wysyłka

  Ochraniacz klatki piersiowej EVS F2 biały. wykonany z lekkiego, przewiewnego polipropylenu oraz ABS; modułowa konstrukcji z demontowalnymi ochraniaczami ramion i pleców; system mocowań eliminuje możliwość zaczepienia o odzież; energochłonne, tłoczone wypełnienie z pianki; zapewnia skuteczną ochronę.

 • EVS ADRENALINE OFFROAD...

  Cena 229,00 zł

  Wersja SHELL OFF-ROAD została zaprojektowana w oparciu o doświadczenia i opinie uzyskanie od użytkowników poprzedniego modelu. Zmienione elementy to: obszerna płyta chroniąca plecy z pasem twardych paneli na linii kręgosłupa i głębsze płyty przednie lepiej chroniące żebra.

 • Tegoroczna nowość Adrenaline w kategorii ochraniaczy. Wersja SHELL ROAD została zaprojektowana specjalnie do użytku drogowego. Ciekawym elementem tej zbroi jest odpinany żółw, który można stosować jako samodzielny ochraniacz. - ochraniacze klatki piersiowej, ramion łokci i pleców - elastyczne paski z regulacją obwodu - szeroki pas z podwójną regulacją - odpinany żółw do samodzielnego stosowania.