Bezpieczeństwo

Filtruj według

Zbroje

Zbroje

Jest 9 produktów.

Pokazano 1-9 z 9 pozycji
  • Darmowa wysyłka

  SPIDI Z126 Defender Armor...

  Cena 1 329,00 zł

  SPIDI Z126 Defender Armor to kompletna zbroja dla motocyklisty zawierająca w sobie protektor pleców, klatki piersiowej, łokci, barków i pasa biodrowego.

  • Darmowa wysyłka

  SPIDI Z166 Warrior Jacket...

  Cena 1 549,00 zł

  SPIDI Z166 Warrior Jacket 011 czarno-szara. Pełna ochrona górnej części ciała od Spidi Safety Laboratory.

  • Darmowa wysyłka

  SPIDI T191 Hoodie Armor...

  Cena 686,00 zł

  SPIDI Hoodie Armor jest nowoczesną bluzą wykonaną z komfortowego i przyjemnego materiału Softcell. Oferuje znakomity poziom ochrony termicznej w ciepłe dni. Certyfikowane protektory na ramionach i łokciach oraz opcjonalnie protektor pleców czynią ją idealną bluzą do jazdy miejskiej.

  • Darmowa wysyłka

  EVS G6 Lite Koszulka z...

  Cena 749,00 zł

  Lekka zbroja - ochraniacz przeznaczony do jazdy motocyklem. Oferuje całodzienna ochronę i komfort użytkowania. Wykonany z najlepszych materiałów zapewniających wysoki poziom bezpieczeństwa.

  • Darmowa wysyłka

  Ochraniacz klatki piersiowej EVS F2 biały. wykonany z lekkiego, przewiewnego polipropylenu oraz ABS; modułowa konstrukcji z demontowalnymi ochraniaczami ramion i pleców; system mocowań eliminuje możliwość zaczepienia o odzież; energochłonne, tłoczone wypełnienie z pianki; zapewnia skuteczną ochronę.

 • EVS ADRENALINE OFFROAD...

  Cena 215,00 zł

  Wersja SHELL OFF-ROAD została zaprojektowana w oparciu o doświadczenia i opinie uzyskanie od użytkowników poprzedniego modelu. Zmienione elementy to: obszerna płyta chroniąca plecy z pasem twardych paneli na linii kręgosłupa i głębsze płyty przednie lepiej chroniące żebra.

 • Tegoroczna nowość Adrenaline w kategorii ochraniaczy. Wersja SHELL ROAD została zaprojektowana specjalnie do użytku drogowego. Ciekawym elementem tej zbroi jest odpinany żółw, który można stosować jako samodzielny ochraniacz. - ochraniacze klatki piersiowej, ramion łokci i pleców - elastyczne paski z regulacją obwodu - szeroki pas z podwójną regulacją - odpinany żółw do samodzielnego stosowania.